Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonunda renk herhangi bir tasarıma estetik ekleyen bir unsurdur, ama yatak odanızda dokusu daha önemli olabilir. Temiz çizgiler rahatlatıcı bir atmosfer yaratma yolunda uzun bir yol ekler, ama onlar, sert kaba, ya da keskin ise küçük konfor görünümleri yapabilirsiniz.  Yatak odası, hareket eklemek için fiziksel olarak estetik konfor sağlayabilir yumuşak dokular bol yapılabilir.Yumuşak, şehvetli dokular kullanmak daha sofistike bir görünümde getirir.

Yatak odası tasarmı aslında  küçük bir alt katta stüdyo daire , oldukça yüksek bir alana sahip olması sanki uzay etkisi veriyor. Alan büyük ölçüde nötr renklerle dekore edilmiştir ve doğal pürüzsüz, güzel ahşap dahil elemanları ile gerçeğin ötesinde bir güzelliğe sahip. üstten aydınlatma elemanı, özellikle sıra dışı seçilmiş ve oldukça dikkat çekici. Yatağın altında pürüzsüz zeminler ve yumuşak bir kilim ile yatak odası, çıplak ayakla gezmek için mükemmel ve idealdir.

Bir sonraki yatak odasında ise sofistike ve yumuşak bir etki veren  bej ve yulaf ezmesi renk teması, onun paleti için serin gri hüznü kullanır,rahat mavi battaniye ile birlikte yatak etrafında davetkar bir alan yaratmak için yumuşak bir halı kullanır.

Bunlarıda kaçırmayın; 20 Zarif Lüks Yatak Odası Tasarım Fikirleri

Üçüncü yatak odası renk açısından biraz daha yaratıcı olur. Göz yatakta ama lüks mor kadife kanepe harika görünüyor.Renk ve doku Hem güzel bir yatak odası için mükemmel bir merkez unsurdur. Yumuşak halı ve pirinç sehpa bile serin pürüzsüz camdan.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ