Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Eğer bahçe ve yeşil bitkileri seviyorsanız, bitkiler ile ev dekorasyon fikirleri de çok hoşunuza gidecektir.Bahçenizde sınırlı alanlarda tutku zevk dolu bitkileri ev dekorasyonuna ve diğer iç yaşam alanlarına da dahil edebilirsiniz. Eh, endişelenmenize gerek yok. Herkes peyzaj için ekstra alan ayrıcalığı ile kutsanmış değil. Küçük bir balkon veya küçük bir arka bahçe olan kişilerin artı puanları vardır. Ancak, iç dekorasyon fikirlerinde bu bir bahçe bitkileri olamaz anlamına gelmez. Bu sadece yaratıcı ekstra fikirler bulmak anlamına gelir.

Yeşil bitkiler ile iç dekorasyon oluştururken sınırlı alanları kullanabilme sorununa mükemmel bir çözümlerin var olduğunu bilmek mutluluk verecektir.Bu bitkiler canlıdır büyür ve aynı zamanda büyümek için eğitilmiş ve bu nedenle mekanın neredeyse% 10 tüketen bitkilerin sayısız çeşitleri vardır.

Bu bitkileri İki parçaya kesip duvara takarak yağmur olukları çalıştırmalısınız. Tabii söz konusu ancak bitkilerin büyümesini seviyorsanız. Böylece biber ve çilek gibi Vining bitkiler ve otlar seçebilirsiniz.

Ayrıca bakınız; Banyo Dekorunda Bitkiler Kullanmanın 12 Yaratıcı Yolları

Bunların her biri arasında 3 inç farkla büyük küçük olabilir.

Bir ağ yardımıyla üstten alta sundurma kapsayabilir. Ve sonra netleştirme altındaki çeşitli sürüngen ve sebze bitkileri eklenir. Bu bitkiler net yukarı sicim ve gizlilik yanı sıra size yiyecek sunan bir yemyeşil yapraklı duvarlar da yaratacaktır. Kullanabilceğiniz sebze bitkilerinin birkaç seçenekleri arasında fasulye, salatalık, domates, biber ve diğer birçok bitkilerdir. Alternatif olarak, bu tür venusta, bignonia, Passiflora ve begonviller gibi aynı zamanda çiçek sarmaşık bitkileri seçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ