Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yatak odaları kişilerin dinlenme ve yenilenme yerleri olduğundan oldukça önemli odalardır. Yatak odası dizaynları yapılırken özellikle dinlenme ve huzur duyma ihtiyaçlarına tam cevap verebilen ve evinizin büyüklüğüne göre seçilmiş mobilyaların kullanıldığı bir tasarımın uygulanması önem kazanmaktadır. Son yılların sadelik ve işlevsellik özellikleri yeni tasarlanırken de kullanılmakta ve sadeliğin şıklıkla birleştiği özel dekorasyon tercihleri ön plana çıkmaktadır.

YENİ YATAK ODASI DEKORASYONLARI

Yeni yatak odası dekorasyonları renk seçenekleri incelendiğinde krem, gri, sarı, füme, çikolata, fuşya, aqua, açık yeşil, siyah, beyaz, kırmızı ve turuncu gibi renklerin tek olarak veya birbirine kontrast yapacak şekilde kullanıldığı görülmektedir. Modern ve eskitilmiş tasarımların bir arada kullanıldığı yeni yatak odası dekorasyonlarında, yatarak TV izleme keyfi imkanı da sunuluyor.

Geniş yatak odaları için puf ve berjerlerin kullanıldığı yeni yatak odası dekorasyonlarında, mobilyalara uygun resim seçimleri de gözleniyor. Bunun yanı sıra prenses odası dizaynları ve yatağın çevresine kullanılan tüllerde yeni yatak odalarında geri gelmiş durumda. Modern çizgilerin tercih edildiği mobilyalar içinde sadelik ve şıklığa sıcak renklerle yapılan destekler görülüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ