Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evinizin hangi bölümünde dekorasyon uygularsanız uygulayın mobilyanın yanı sıra ev dekorasyon ürünleri içerisinde bulunan ve dekorasyonun tamamlayıcı ürünü olarak bilinen perde modelleri üzerine de oldukça dikkatli ve seçici olmalısınız. Evin her alanına uyumlu perde modelleri mobilyalarınız, koltuk takımları ve salon takımları için birbirinden harika modelleri var olmakta. Salonunuz için veya oturma odası ve hatta mutfağınız için bile özel perde modelleri bulunmaktadır. Her alana özel olarak birçok marka tarafından her sene farklı renk ve modeller ile üretilen yeni perde modelleri, bu sezonda da birbirinden harika ve modern görünümleri ile gözleri büyülemekte.

Tarzınızı ve zevkini yansıtmak isteyen kişiler ister klasik, ister Japon veya isterse stor perde modelleri ile evlerine yeni bir atmosfer katabilirler. Japon perde modelleri 2016 yılının yeni tasarımları farklı bir görünüme sahipler, dikey bir modele sahip olan Japon perdeler aynı zaman’da geniş ve sabit  duran bir görünüm ile durmakta. İskandinav ülkesinden gelme lan stor perde modelleri ise muhteşem bir perde seçimi olabilir.

Sizlerde evinizin yeni dekorasyon tasarımına veya var olan ürünlerin bütünleyicisi olarak perde modelleri üzerine seçim yapacaksanız eğer hemen aşağıda bulunan galeri bölümünden sizler için hazırlamış olduğumuz en yeni perde modelleri 2016 sezonuna erişebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ