Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yemek odaları salonun bir parçası olabileceği gibi ayrı bir yemek odası kullanımı da söz konusu olabilmektedir. Bunun yanında salona konulabilecek bir ayrıcı yardımıyla yemek odaları salondan ayrılabilirler. Özellikle geniş salonlarda bu yöntem sıkça tercih edilmektedir. Küçük salonlarda ise yemek masası kullanılması yeterli olabilmektedir.

Yemek odası dekorasyonu seçerken evin diğer odalarındaki dekorasyonlarla uyumlu bir dekorasyon seçilebileceği gibi farklı bir dekorasyon tercihi de kullanılabilir. Salon takımıyla birlikte kullanılan yemek odası takımları genellikle salon takımlarıyla uyumlu seçilmektedirler. Geniş odalar için daha koyu tonlarda seçilen yemek odası takımları odaya sıcaklık sağlayacak ve derli toplu bir görünümün oluşmasını sağlayacaktır. Daha küçük odalar için tercih edilecek yemek odaları ise açık renklerden seçilirse odanın daha ferah görünmesini sağlayacaktır.

Küçük odalar için yemek masası seçenekleri modüler ürünlerden tercih edilirse, yer kaplamayacak ve fazla misafir geldiğinde açılarak daha işlevsel bir kullanım olanağı sağlanacaktır. Yemek odası dekorasyonları modern tarzlarda seçilebileceği gibi klasik, rüstik, vintage gibi tarzlarda da uygulanabilirler. Yemek odaları, seçilirken ne kadar misafir ağırlanacağı, kaç kişinin yemek masasında yemek yiyeceği gibi etkenler göz önüne alınmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ