Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Eğer yemek odası masa ve sandalye modelleri için ilham arıyorsanız, o zaman bu modern ve dekoratif en yaratıcı yemek odası masa ve sandalye modelleri 2015 koleksiyonları için fikir alabilirsiniz.En lezzetli menülerinizi sevdiklerinizle birlikte sohbet eşliğinde yiyin.

Bu şirin mavi ve beyaz masa sandalye ile yemek odası dekorasyonu yapmak evinize çekicilik ve sade bir tarz  ile tatlı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Çevredeki biraz  ahşap tonları mobilyalar, beyaz yemek masası ve sandalyeler ile odanın soğuk yapmacık olmasını önlüyor.En güzel anlarınızı geçireceğiniz yemek ve sohbet alanlarınız beyaz ve ahşap karışımı mobilyalar ile daha huzur verici ve şık olacaktır.
alışılmadık bir kaç renkli aksesuar ile anında daha güzel görsel etki de yaratabilirsiniz.Masadaki pembe çiçek ve sandalyedeki kareli örtüler canlı renkleri ile ahşap ve beyaz mobilyaları daha hoş gösteriyor.

Bu yemek masası metalik kaplama sandalyeler ile beklenmedik bir seçim yapılarak harika bir kombinasyon sağlıyor.Ancak planın geri kalanı yumuşak ahşap tonları ile daha keskin çağdaş görünüm veriyor.

Biraz daha vurgu etkisi için yemek masası rengi ile yemek sandalyelerini zıt renk düşünün.

Bir yemek masası üzerinde toplanan değişik şekilli kolye gibi asılı ışıklar ile  herhangi bir stil düzeni sağlamak mükemmel bir odak noktası oluşturur.

Sıkı bir renk düzeni ile son derece stilize ve şık bir  görünüm veren  yemek odası mobilyaları  ve diğer etraftaki renk detayları birlikte harika sonuçlar verebilir Kesinlikle iki-tonlu dengesini rahatsız etmemek için gayet iyi gizlenmiş eşleştirme olmayan herhangi bir mutfak aksesuarları sizde kullanın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Rumer dedi ki:

    Hello. And Bye.

BİR YORUM YAZ