Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yeni yılın bu ilk günlerinde taze ve planlı bir yıla başlamak için yeni bir fırsat geliyor, tüm işlerinizi ve öğünlerinizi organize ederek  yolda kalmadan iyi bir performans sergilemeye ne dersiniz! Yeni yıl kararlarınız için Bu mükemmel zaman planlayıcılarını evde kendinizde kolayca yapabilir her programınız daha planlı ve düzenli hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda 365 gün nasıl gelecek,planlarınızı gerçekleştirmek içinhangi yolları izlemeniz gerektiğini çözebileceksiniz. Bu kez DIY öğreticiler ve ücretsiz yazdırılabilir takvim planlayıcılar ile  20 farklı türde koleksiyonu yaptık. Bu ücretsiz yazdırılabilir takvim planlayıcılar, haftalık ve aylık ev planlaması için çalışma sayfaları, 2019 yazdırılabilir takvimler, blogging takvim, yemek planları ve bütçe mali işler için düzenleyebileceğiniz şekildedir.! Bu şekilde benzersiz size özgün ve dışarıda olmayan pahalı planlayıcılarınız olacak. ücretsiz 2017 indirebilir takvimler ve baskılardan bolca var! Bir göz atın ve sizin favorinizi seçin.

Yeni yıla girmemizle birlikte tüm kurumların sistemlerinin yenilenmesi, her insanın yeni yıla umutla başlaması, bu yıla dair temennilerde bulunmaları ve yeni bir sayfa açmaları gibi yeni yıl aynı zamanda tazeliğin ve planlı bir yaşamında öncüsü olarak bir takvimle bizleri karşılamaktadır. Tüm işlerinizi, davetlerini, planlarınızı, doğum günlerinizi ya da önemli günlerinizi işaretlediğiniz, o güne dair notlar tuttuğunu ajanda veyahut zaman organizesi sahibi olmak isteyeceksiniz. Birçok kurum ya da kuruluş özel olarak zaman organizesi hazırlamakta ve çalışanlarına ya da müşterilerine özel olarak dağıtmaktadır. Bu organizeler özellikle son dönemlerde çok ciddi ilgi görmeye ve farklı tasarımlardan oluşmaya başladı. Hem kurumların tasarladığı hem de özel olarak satılan bu takvimler sizlere özel tasarımlarla sunulmaktadır.

1. Resim: ilk olarak bizleri karşılayan bu görselde çok basit ancak ufak detaylarla çok estetik görünüme sahip olan bir takvim karşımıza çıkmaktadır. Her aya özel olarak hazırlanmış ve oldukça basit ancak eskiye dönük anımsatıcı bir yazısı olan 12 adet kağıdın ahşap bir kontrplak üzerinden ataçla tutturulmuş ve zevkli bir tasarıma dönüşmüştür.

2. Resim: burada daha çok cıvıl cıvıl özellikleri olan genellikle kadınlara ya da genç kızlara özel tasarlanmış bir zaman organizesi karşımıza çıkmaktadır. Burada hem ajanda saklayabileceğimiz hem takvim üzerinden plan ve programlarınızı yönetebileceğiniz hem de kalem koyma alanları bulunan ufak bir dosya şeklinde tasarlanmış durumdadır. Renkleri canlılık içinde olan bu ajanda yeni yıla umutla başlamamıza yardım ediyor.

3. Resim: burada son zamanlarda sık gözlemlediğimiz tasarımlardan birisi bizi selamlıyor. İnce deri tasarıma sahip olan bir kılıfla, içinde zaman dilimlerinin olduğu ve zamanlara özel not tutabileceğiniz özel bir ajanda yer alıyor. Oldukça zarif olan bu ajanda kullanırken de sizleri mutlu edecektir.

4. Resim: İlk görselde sizlere bahsettiğim tarzda tasarlanmış olan bu zaman organizesi biraz daha renkli ve gün, saat şeklinde ayarlamaları yapılmış not almanız için daha müsait bir ajanda haline dönüştürülmüştür. Özellikle ayakta not almak için ya da özel toplantılarda notlarınızı alabileceğiniz özel bir zamanlayıcı olmuştur.

5. Resim: Burada çok farklı bir şema oluşturulmuştur. Haftalık kağıtlar halinde basılmış bir zaman organizesi oluşturulur. Not almak için kısıtlı olan bu kağıtlar her gün için neredeyse 1 kelime yazacak kadar bir alana sahiptir. Ne derece kullanışlı olur bilinmez ancak okullarda ki ders programları için ideal bir tablo olabilir. Ya da kendinize çalışma kağıdı olarak kullanabilirsiniz.

6. Resim: Bu kağıtta da reçeteyi andıran bir tasarım yapılmıştır. Bu hafta şeklinde isimlendirilmiş olan zaman çizelgesi, A4 kağıdı üzerine basılmıştır ve gün içinde yapmanız gerekenleri, toplantıları ya da ödevlerinizi not almak için oldukça kullanışlı bir organize olmuştur.

7. Resim: Çocuklar için ideal olan haftalık zamanlayıcı bu resimde bizleri karşılıyor. Bu zamanlayıcı daha çok çocuklarınızın günlük ya da haftalık planlarını yazabileceğiniz ya da onların yönetmesini sağlayabileceğiniz her hafta yenilenebilen, silinebilir bir tahta yapı şeklinde tasarlanmıştır.

8. Resim: Bu örnekte ki kağıtlar daha çok seyahat amacı ile tasarlanmış zaman organizesidir. Burada seyahat dönemi boyunca ne yapabilecekleriniz, hangi şehirlerde neler yapacağınız, otobüs, tren ya da uçak bileti saatleriniz, hostel bilgileriniz gibi bir takım notlarınızın ve bilgilerinizin işlendiği özel kağıtlardır.

Zaman Organizesi ya da takvim olarak da nitelendirebileceğimiz bu özel basım defter ya da kağıtlar gerçekten de çok kullanışlı olan aynı zamanda günlere özel yapılması gerekenleri atlamamanızı sağlayan tablolardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ