Evlerimizde sürekli değiştirdiğimiz bazı hususlar bulunmaktadır. Bu birisi evlerimizin her odasında mutlaka kullandığımız perdelerdir. Biz kadınlar perde modellerimizden çabuk sıkılabilmekteyiz. Perde modelleri her oda için çok önemli bir unsur olmakla birlikte yatak odaları için daha önemli mahiyet kazanmaktadır. Çünkü yatak odalarımız bizler için fiziksel ve mental olarak dinlenme alanlarıdır. Bu nedenle seçeceğimiz perde modeli yatak odası dekorasyonumuzu oldukça fazla bir şekilde etkileyecektir. Bunun için doğru bir seçim yaparak yatak odaları için uygun perde modellerinden birini tercih etmelisiniz.

2018 Yatak Odası Perdeleri

Günümüzde birçok perde modeli bulunmaktadır.Stor,zebra,fon,kalın,tül olmak üzere birçok perde türünden birini yatak odalarınızda tercih edebilirsiniz. Perde modellerinizi seçerken tercih edeceğiniz odanın mobilya grubuna göre hareket etmelisiniz.Yatak odalarında da yatak takımınızın rengine ve modeline uyumlu bir perde modeli seçiniz. En çok kararsız kalınan konuların başında ise  perde modelinin rengidir. Yatak odalarımız en çok dinlendiğimiz bir yer olarak odanın ferah olması gerekmektedir.

2018 Yatak Odası Perdesi

Bu nedenle yatak odalarında perde seçerken mümkün olduğunca açık ve sade renklere yönelmelisiniz. En çok tercih edilen renkler ise beyaz,krem,gri,altın sarısı ve açık mavi tonlarıdır. Bunun yanısıra canlı ve pastel renklerin günümüzde giderek popüler hale gelmesi ile birlikte yatak odalarında da bu renkler kendilerine yer bulmuşlardır. Canlı ve pastel renklerdeki perdeler yatak odalarına renk ve enerji katmaktadır.

Yatak Odası Perdeleri

Son olarak ise seçeceğiniz perde modelinin kolay temizlenebilir,kir tutmayan ve göstermeyen,yıllarca sıkılmadan beğenebileceğiniz bir model olmasına özen gösteriniz.

Yatak Odası Perdeleri 2017 2018

Yatak Odası Perde Modeli

Yatak Odası Perde Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ