Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yatak odası halıları için birçok alternatif mevcut ve bu modeller arasında seçim yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Ama merak etmeyin! En azından sizlere en uygun fiyatlarda ve son model halılara ulaşabileceğiniz tavsiyelerde bulunacağız. Merinos, Kaşmir, Royal ve Saray halıları emin olun harika modellere sahip. Mesela bir üçlü yatak odası halısı uygun ve renk desenler seçildiğinde yatak odanız için harika bir alternatif olabilir. Bu yüzden sizlere resim galerimizde en güzel ve en yeni halı modellerinin bulunduğu resimler paylaştık. Ayrıca galerinin altında buluna linklerden direkt üretici firmadan bu modellere ulaşabilir, sipariş vererek evinize kadar getirtebilirsiniz. Yatak odaları kullanım açısından evin en rahat ve huzurlu köşesi olmalıdırlar. Günün yorgunluğunun atıldığı bu odada tüm mobilyalar işlevsel ve kullanışlı olursa, hem fazladan kalabalıklar engellenmiş olur, hem de daha geniş bir kullanım alanı oluşturulabilir. Yatak odası halıları, özellikle süs anlayışından önce sabah uyandığında ayağını basacağın zeminde halı bulunması ihtiyacı göz önüne alınarak seçilmelidirler. Estetiksel kaygılar kullanım ihtiyaçlarının önüne geçerse halılar verimsiz olacaklardır. Zira bu bölgedeki halıları sadece ev halkı göreceğinden, yatak odalarında ilk öncelik işlevsellik olmalıdır.

 

Yatak odası halıları tek bir parçadan oluşabileceği gibi çift kişilik yatak odalarında tek parça ve yataktan kalkılan yerlere birer parça olarak üç parçadan da oluşabilirler. Dekorasyonun renklerine sahip bir halı seçmek, stilinizi tamamlayacağından önemlidir. Ancak yatak odasındaki halıların kaymaz ve yumuşak halılar olması, çıplak ayak gezilme olasılığının çok olduğu bu odada öne çıkmaktadır.

Yatak odası halı modelleri, yuvarlak, kare, dikdörtgen gibi değişik boyutlarda olurken, tek renk ve desenli seçeneklerde yatak odası halılarında görülebilmektedir. Çiçek desenleri, geometrik desenler ve kendinden desenli halılar yatak odalarında en fazla kullanılan halı modelleridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ