Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yatak Odası Dekorasyonu İçin 5 Öneri

Yatak odalarınızın mükemmel görünmesi ve romantik anlar yaşamanıza daha uygun olması için yatak odalarını dekore ederken diğer odalara oranla daha seçici ve dikkat edilmesi gerekiyor. Bu koleksiyonumuzda sizler için yatak odası dekorasyonunda tercih edebileceğiniz 6 dekorasyon önerisinde bulunacağız. Bu öneriler ile birlikte yatak odalarınız daha modern ve canlı bir görünüme sahip olacak. İşte yatak odası dekorasyonu için 5 öneri…

  1. Yatak modelinizin ön plana çıkması için yapmanız gereken yatağı yasladığınız duvara güzel bir tablo asmak yada duvarı komple desenli duvar kağıdı ile kaplatmanız gerekmektedir. Bunun için en uygun renk kombinleri odalarınızda huzuru ve iç aydınlığı sağlayacak gök mavisi tonlarıdır.
  2. Odaları müsait olanlar için elbise dolaplarını yatak karşısına değilde hemen girişe kapının yanına koyarsanız odanız olduğundan daha geniş görünecek ve elbise dolabı fazla yer kaplamayacaktır.
  3. Kullandığınız aksesuar modellerinde anlamlı sözlere yer verebilirsiniz. Sizin ve ilişkinize renk katacak yada geçmişten önemli anlara ait hoş hatıralar sayesinde odanıza daha romantik bir hava katacaktır. Bunun için tablolar veya yazılı yastık modellerinden yardım alabilirsiniz.
  4. Küçük bir yatak odasına sahipseniz eğer kendinize boş vakitler için kitap okuma ve dinlenme alanı oluşturmak için cam kenarına berjer koyabilirsiniz. Bu sayede yatak odanız sadece yatmak için kullandığınız değil oturmak içinde kullandığınız bir alan olacaktır.
  5. Yatak odası dekorasyonunda takım kullanmak yerine kendi beğendiğiniz parçaları seçerek bir bütün haline getirebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ