Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bir çok çeşitte diy yatak başlık fikirleri ile tamamen yatak odası dekorasyonunuzu istediğiniz hisse dönüştürebilirsiniz! Bize inanmıyorsanız, sadece aşağıdaki galeride 45 yaratıcı yatak başı tasarımlarına bir göz atın. Ancak, bazı resimlerde kaliteli ve  İskandinav tarzı ilham alınan yatak başı modellerini de bulabilirsiniz.Bu  yatak odası yatak başı diy fikirlerini evde kendinizde yapabilirsiniz.

Yatak başındaki duvarda güzel okyanus manzaraları, zevkinize uygun duvar resimleri, resim tabloları gibi ilginç öğeleri de kullanabilirsiniz. Şimdi dikkatinizi  biraz daha vererek ahşap yatak başı modellerini nasıl kendi yatak odanızda kullanabileceğinizi düşünün veya başka size özel yaratıcı yatak başı tasarımları hayal edin… Siz belki piyasada yatak başlıklarını,  boyutları ve çeşitli kumaşlardan olduğunu görmüşsünüzdür, ve gerçekten çok pahallı tasarımlarda.. Sizde ya basit bir hazır yatak başı satın alacaksınız, ya da doğaçlama olarak diy yatak başı fikirlerinden ilham alıp kendinize özgü bir yatak başı düşünüp tasarlayacaksınız. Kitaplar için yeterli yer yok mu? Yatak odanızda sandık yanında yatak başı olarak dizebilirsiniz.Başlık bilgilerini yakın düzgünce sıralayın. Ya da kitapları açıp  ve herhangi bir sevdiğiniz alıntıya kolay erişim için, duvara onları ekleyin.

Diğer diy yatak başı fikirleri; Aynalar, duvar kağıtları, eski ahşap paneller, bir akvaryum ve mükemmel duvar kağıt ve resimleri olabilir.Yaratıcılığınızı zorlayın bu konuda herhangi bir sınırlama yoktur. Gelenekselden moderne, yatak başlık fikirleri aşağıda size sürpriz ve size ilham kaynağı olacak. Hemen bir yorum bırakın ve bize en sevdiğiniz yatak başı tasarımını yazmak için çekinmeyin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
BİR YORUM YAZ