Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Tabii ki, herhangi bir yatak, yatak odası iç dekorasyonunun  çok önemli bir parçasıdır. Ama yatak tasarımıın kendisinden bile daha önemli kılan başlık modeli olduğunu bilmeliyiz. Bu dekorun güzelliğine işaret ve tamamlayıcıdır. Aynı zamanda odaya özgün bir dokunuş eklemek için tasarlanmış bir aksesuardır. Klasik başlık tasarımları her zaman güzel ama ilginizi çekebilecek biraz daha sıradışı fikirler de vardır. İşte birkaç örnek:

Zaten kasa paletleri hemen hemen her şeyi yapmak için kullanılabileceğimizi biliyoruz. İşte onlar yatak odası için özgün bir yatak başlığı yapmak için nasıl kullanılabileceğinizi gösteren örnekler de seçtik. Yatak odanızla iyi görünecek uyumlu iki palet, gerekir. İstediğiniz kadar süsleyin ve sonuç yine rahat rahat, neredeyse doğaçlama bir dekor olacaktır.

Daha ilgi çekici başlık fikri ise boyanmış ve işlenmiş tahta başlıklar.Bu başlık bir odada bölücü olarak kullanılan parçadır aslında. Galeride ki resimlerde turkuaz olan modeli. İster inanın ister inanmayın, harika bir görünüm verir. Eğer düşünmek isterseniz bu  parçaların ustaca kullanımı var. O bütün bir dekor içine güzelce entegre edilebilir… Başlık rengi mobilyalar ve perde ile iyi eşleşir.

Daha bir  rustik görünüm için size ahşap bir yatak başı yapmanızı tavsiye edebiliriz. Bu durumda galeride de gördüğünüz gibi, parçalar daha bir göz alıcı etkisi çeşitli yüksekliklerde bağlanmıştır. Bu başlıklar, basit, rahat ve herhangi bir yatak modeline rustik bir dokunuş katıyor.

Ahşap başlıklı yatak yapmak aynı zamanda daha dramatik bir görünüme sahiptir. Odun farklı dokular ile bitirir, farklı şekil ve boyutlarıda mevcuttur ve bu da aynı zamanda ahşap olduğunda muhtemelen farklı türlerini de bulabilirsiniz.

Daha modern ve pratik bir görünüm için bir paneli kartı yatak başı deneyebilirsiniz. Fikir temelde raf ve bölmeler ile dolu bir depolama alanı halinde ilgili duvarı açmaktır. Ayrıca tasarım içine komidin katılabilir böylece daha yararlı olur.

Bunları da kaçırmayın; Yatak odası dekorasyonu için 43 şık Yatak Başlığı Diy

Bir  doğal ahşap başlık, kolayca tüm dekorun yıldızı haline gelebilir. Her şey nötr ve parlak renklerde tercih edilip basit tutulursa, başlık daha popüler ve güzel göze çarpıyor olacaktır. Bu zıtlıklara dayanan basit ve zarif bir fikir.

Başlık olarak kullanılan oda bölücüler de başka çeşitler de var. Fark, bu durumda, oda bölücü boyutu daha etkileyici, o aslında, iki farklı oda bölen özgün bir amaca hizmet eder. Buna ek olarak, aynı zamanda yatak alanı için bir başlık olarak işlev görür.

Bir delikli pano veya delikli tahta yatak başlığı da ustaca ve pratik bir fikirdir. Bir hafta sonu DIY projelerinize bu modeli açabilirsiniz ve daha sonra da bazı süslemeler, hatta belki de bazı güncel fikirler için bir saksı ve çalar saat için bir raf asmak gibi fikirler deneyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ