Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Günün yoğunluğunun atıldığı ve huzur konseptinin ön planda olduğu yatak odası dekorasyonları, her zevke ve kullanıma uygun tasarlanabilen dekorasyonlardır. Yatak odasının boyutu, ne kadar ışık aldığı gibi faktörler yatak odası dekorasyonu için önemli bilgilerdir. Küçük yatak odaları için fazla dolap ve aksesuar önerilmezken açık renk tercihleri bu odalarda öne çıkmaktadır. Daha büyük yatak odalarında koyu renk tercihleri uygulanabilirken, genel olarak daha ferah gösteren açık renk tonlarla koyu renklerin karışımından oluşan dekorasyonlar her zaman idealdirler.

Yatak odası dekorasyon fikirleri takip edilerek değişik konseptler yatak odalarına uygulanabilir. Klasik tarz bir yatak odası için yerlere kadar uzanan perdeler, hoş aplikler, ahşap bir zemin, klasik duvar kağıdı desenleriyle bezenmiş klasik mobilyalar oldukça şık görüneceklerdir. Modern bir yatak odası için sürgülü ray dolaplar, yerde tüylü halı, açık renkli ve daha geniş mobilyalar, sade bir tül perde seçmek uygun bir dekorasyon fikridir.

Bunun yanında vintage bir stil düşünüyorsanız, cilasız ahşap mobilyalar, eski tip demir bir yatak, keten, pamuk gibi kumaşlarla bezeli bir yatak odasıyla eskinin havasını da yatak odalarınıza getirebilirsiniz. Yatak odası dekorasyonu yaparken duvarlardan, zemine, aydınlatmadan mobilyalara kadar değişik kurgulanarak hoş bir kombin yaratılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ