Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yatak odaları kişilerin dinlenme yeri olduğu için hemen her detayın önem taşıdığı mekanlardır. Yatak odası dekorasyonu yapılırken en önemli konuların başında aydınlatma gelmektedir. Yatak odası için seçilecek olan aydınlatma, odaya tam uyumlu ve yeterli seviyelerde olmalıdır. Yetersiz bir aydınlatma odayı karanlık gösterirken, fazla aydınlatma da göz yoracaktır. Odanın boyutuna ve dekorasyona göre tercih edilen aydınlatma seçenekleri içerisinde şık avize modelleri öne çıkmaktadır.

Yatak Odası Avize Modelleri

Yatak odası avize modelleriincelendiğinde her zevke hitap eden birçok alternatifin bulunduğu görülmektedir. Yatak odası dizaynınıza ve yatak odanızın büyüklüğüne göre seçeceğiniz avize modelleri modern çizgilerde, klasik çizgilerde, spor çizgilerde, vintage, rustik gibi farklı tasarımlarda olabilirler.

Abajurlu modellerin sıkça tercih edildiği yatak odası avizeleri, taşlı klasik modeller, taşlı modern modeller gibi değişik ürünlerden oluşmaktadır. abajurlu modellerde tek büyük bir abajurun kullanıldığı modellerin yanında birden fazla minik abajurun ampullerin üzerine koyulduğu avize modelleri de bulunmaktadır. Daha sarkık modellerle kullanılan taş detayları şıklık katarken, tavana yakın ve sarkmayan modellerde alçak tavanlar için ideal avize seçenekleridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ