Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Her evin olmazsa olmazı olan ve insanlar arasında komidin olarak bilinen bu ürünün asıl adı ‘komodin’ şeklindedir. Oldukça fazla tercih edilen kullanışlı bir ev eşyasıdır. Komodinler en fazla yatak odalarında kullanılır. Karyolanın baş  ucunda bulunur ve üzerine ufak lambalar veya dekoratif eşyalarla tercih edilebilir. Komodinlerin üretiliş amacı hem yatağın yanlarındaki boşlukları tamamlamak hem de hayatımızı kolaylaştırmak. Eskiden sadece çekmeceli olarak üretilen komodinler, günümüzde mobilya üretiminin çeşitliliği ve artışıyla beraber her zevke hitap edebilecek durumda üretilmektedir. Çekmeceli komodin tercih edenler, günlük hayatta en çok kullandığı eşyaları yatağının baş  ucundaki komodin çekmecelerinde bulabilmektedirler. Bu da komodinin gerçek hayatta ne kadar işimize yaradığını gösterir.

Yatak odaları bizler için bir sığınak, bir dinlenme yeridir ve buna göre dizayn etmek gerekir. Yatak odasını tasarlarken ilk yapılması gereken şey bir düzen oluşturmaktır. Dolap, yatak, şifonyer, ayna ve komodinlerin yerlerini iyi ayarlamak gerekir. Ayrıca renkleri seçerken odanın dekoruyla da  tamamlanması gerekir.

Yatak odalarınızda kullanabileceğiniz komidin fikirleri

Kendimizi nasıl daha huzurlu ve iyi hissedeceksek buna göre seçimler yapmalıyız. Komodinin üzerini çok farklı, göz alıcı dekoratif ürünler seçerek de tamamlayabiliriz, illa gece lambası kullanılacak diye bir kural yok. Modern ve klasik bir oda oluşturacaksak yine bunları tamamlayacak aksesuarlar kullanmalı, gereksiz parçalarla odayı doldurup zihni bulandırmamalı ve yine sade ve şık görünümlü bir odamız olsun istiyorsak birkaç vurucu parçayla istediğimiz uyumu en iyi şekilde yakalamaya çalışmalıyız. Önemli olan nasıl bir odaya sahip olmak istediğimize karar vermek. Yatağımızın üzerine odamızın rengiyle uyum sağlayabilecek bir çerçeve,  komodinimizin üzerine de can alıcı birkaç parça aksesuarla odamızın ahengini bir anda değiştirebilir, daha huzurlu, daha ferah bir ortam elde edebiliriz.

Yatak odalarında odanıza en uygun olabilecek alışılmışın dışında komodin modellerini sizler için hazırladık. Hangisinde kendinizi daha mutlu hissediyorsunuz, hangisi sizin zevkinize daha çok hitap ediyor kendiniz karar verin. Fotoğraflara bakınca komodinin yatak odamızda ne kadar önemli bir yeri olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ