Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yatak odalarında yaratacağınız uzak doğu stili, yatak odalarınıza mistik bir dokunuş yaratırken, huzur dolu bir ambiyansı odalarınıza getirecektir. Uzak doğu stili yaratabilmek için yatak odalarınızı ferah tutmalı ve sıkışıklıktan uzak durmalısınız. Ahşap malzemelerin kullanıldığı uzak doğu stilinde, pastel ve doğal renklerle oluşturacağınız şık dekorasyonlar yaratabilirsiniz.

Yatak odalarında uzak doğu stili yaratabilmek için aydınlatma, aksesuar ve tekstil ürünlerinde uzak doğu esintili ürünleri tercih etmeniz gerekmektedir. Uzak doğu stilli yatak odası dekorasyonlarında hasır ve rattan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Uzak doğu stili yaratabilmek için en önemli unsurların başında renkler ve objelerin formu gelmektedir. Uzak doğu stilinde turuncu, mavi, kırmızı, sarı, beyaz gibi renkleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uzak doğu stilli yatak odaları, oymalı ahşap mobilyaların, oryantal desenlerin, zengin tekstil ürünlerinin kullanıldığı odalardır. Uzak doğu stillerinde aydınlatma seçeneklerinde, kandiller, mozaik abajurlar, fenerler ve mumlar tercih edilebilir. Oryantal desenler perdelerde de kullanılabilir. Uzak doğu stili yatak odalarında kullanılan aksesuarlarda pirinç, bakır, dökme demir, seramik gibi ürünler tercih edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ