Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Uzun ve yorucu bir günden sonra dinlenebilmek için en önemli yerlerden birisi olan yatak odaları renk seçimleriyle öne çıkmaktadırlar. Dinlenmek ve yenilenmek için önemli olan renk tercihleriyle yatak odanızı huzurlu bir hale getirebilirsiniz. Renkler ev dekorasyonunda atmosferi ve ışığı etkileyen en önemli unsurların başında gelmektedir.

Açık renkler özellikle yatak odası dekorasyonunuzu daha ferah ve daha aydınlık gösterecektir. Özellikle yatak odası dekorasyonlarında kullanılan krem rengi, yenileyici ve dinlendirici bir renk sağlayacaktır. Yatak odaları için renk seçimi yaparken kontras renkler seçerek gözünüzün yorulmamasını sağlayabilirsiniz.

Yatak odası renkleri seçerken gözü yormayacak renkler olan bej ve maviyi de tercih edebilirsiniz. Duvarlarda kullandığınız açık renkleri yer yer koyu renklerle süslenmiş mobilyalarla kombinleyerek, hoş dekorasyonlar yaratabilirsiniz. Duvar rengine uygun yatak başları seçebilir, aydınlatma için kullanacağınız şık tasarımlarla yatak odalarınızı güzelleştirebilirsiniz. Yatak odası duvarlarınızda kullanacağınız su yeşili de ferahlık veren ve dinlendiren bir renktir. Açık renklerle birlikte kullanacağınız kırmızı, turuncu gibi tonlarda yatak odalarına sıcaklık katacaktır. Kahverengi de açık tonlarda tercih edebileceğiniz ideal bir renktir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ