Eğer yatak başınıza farklı ve yaratıcı, aynı zamanda dekoratif duran bir komidin isterseniz sizin için en ilginç ve dekoratif komidin modellerini seçtik! iPhone ve diğer her türlü eşyanızı koyabileceğiniz, önce kitap okumak için ayrılmış, mütevazi komodin modelleri kesinlikle mobilyaların en pratik bir parçasıdır. Ama aynı zamanda yatak odasında son derece şık bir ortam yaratmak için kullanılabilir.
Daha fazla: Yatak odası dekorasyonu için 43 şık Yatak Başlığı Diy
Sizin Yatağınızın başucundaki mobilya sıkıcı bir parça olmak zorunda değildir. Aslında, en yaratıcı dekor meraklılarından bazılarının komidin yerine beklenmedik parçaları, davul sandalyeler gibi her şeyi kullanıyor.

yaratici komidinler diy ev dekor

yaratici komidinler diy ev dekor

1. Bir Varile Yeniden Görev Verin
Neon rengi dekoratif bir masa lambası  ve bir çerçeveli fotoğraf ile aksesuarlı, bu hariki vurgulu  komodin fikrine bayıldık! Yatağınızın başucundaki alan için komidin olarak kullanılan bu şık Chanel yazılı varil bize muhteşem bir komodin fikri verdi…

yatak basi yaratici komidin fikirleri 2015 2016

yatak basi yaratici komidin fikirleri 2015 2016

2. Bir Sandalyenin Yeni Kullanımı
Neden Yatağımızın başucunda  şık bir ahşap sandalye kullanmayalım? Şık bir görünüm için ek olarak bir lamba ve yığılmış dergiler ile süsleyin.

sandalyeden komidin

sandalyeden komidin

3. Davul İle Dekoratif Komidin Fikri
Biz her şeyi görmüştük diye düşündük, ama bir yatağımın başucundaki olan bir davul gerçekten hiç aklımıza gelmezdi.Cidden, bu müzik tutkunları ve müzikle uğraşanlar için harika bir fikir olabilir.

davul ile yatak basi komidin fikri

davul ile yatak basi komidin fikri

4. Tabure Yeni Kullanım için Komidin olabilir
Yatağının başucundaki yeri daha minimalist şekilde değerlendirmek isteyenler için, neden şık bir tabure tercih edilmesin. Güzel bir çiçek ve kitaplar için yatak başı komidin için bir tabure  kullanılabilir.Gerçekten, başka ne gerekiyor?

tabure ile yatak basi komidin

tabure ile yatak basi komidin

5. Eski Bavullar ile Komidin
Özellikle yığılmış eski bavullar ile oluşan bu yaratıcı komidine ne dersiniz ?Yatağınızın başucundaki  gerçek bir vintage dekorasyon…. Ciddi bundan daha şık bir komidin fikri olmazdı…

bavul ile komidin fikri

bavul ile komidin fikri

6. Çok Fonksiyonlu Adımlar
Yatağın başucundaki alan için bu eski ahşap merdiven kullanmak en iyi dekor fikirleri biridir.

yatak basi diy komidin fikirleri

yatak basi diy komidin fikirleri

7. Hem Sandık Hem Dekoratif Bir Komidine Ne Dersiniz ? 
Sadece harika görünümlü bir eski ahşap sandıkla yatağınızın başucunda dekoratif bir komidin yaratabilirsiniz, aynı zamanda bu mobilya,  büyük bir dekor çözümünü sunarken bazı  gerekli ekstra depolama olarak da görevini ikiye katlayabilirsiniz.

dekoratif sandik ile komidin fikri 2015

dekoratif sandik ile komidin fikri 2015

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ