Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yatak Odası Dekor Fikirleri: Sizin Yatak başını dekore etmenin 7 Benzersiz Yolları

Diyelim ki yatak odası yatak başında fonksiyonel bir komidin kullanıyoruz . Ama sadece yeni bir fikir ile gerçekten yatak odanıza ilgi eklemeye ne dersiniz? Bu seçtiğimiz yedi oda alanının yanında / komidin üzerinde benzersiz bir dekorasyon örneklerine sahiptir. Bunlardan biri uyku alanınıza ilham kaynağı olacak?

1. bitkiler
Biz bir çalar saat veya akıllı telefon ile taşan bir yatak başı yerine, en sevdiğiniz canlı yeşil bitkiler ile, yatağımızın her sabah çok daha neşeli ve huzur verici bitkiler ile uyanma fikrini sevebiliriz. Günün ilk dakikaları planda doğa ile başlar!

2. En sevdiğiniz şeylerin olduğu küçük bir dolap
Burada katlanmış giysileri depolama için kullanılmış bir resim örneğimiz var.Bir cam kapılı küçük dolap, bir başucunda ilginç bir ek olabilir; sen uyandığın an karşılayacak en sevdiğiniz eşyalarınızı koyabilirsiniz.

3. Küçük Bir Masa
Özellikle küçük alanlarda değil, uyanmak ve aynı zamanda hemen işe başlamak isteyen herkes küçük bir masayı kendi yatak yanındaki alana eklenmiş masa fikrini kullanabilir.

4. basit ve güzel olalım
Sizin komidin karmaşık bir şey olmak zorunda değildir.Her şey  değil bütün bir cephanelik gibi kullanmayın – Eğer yaşam alanlarınızda ve evinizde daha sadelik ve minimalizm getirmeye çalışıyorsanız, sen sadece estetik ve güzel birkaç şey bulundurabilirsin. Tatlı, derli toplu bir sandalye veya küçük bir tablo yararlı olabilir.

Ayrıca bakınız; Yatak odası dekorasyonu için 43 şık Yatak Başlığı Diy

Yatak başucu için 7 yaratıcı komidin fikirleri

5. müzikal olun (veya sanatsal, ya da …)
Kim yatak başunda bir masa veya komidin olması lazım diyor? Neden hemen yatak yanındaki alana sevdiğiniz bir hobi koymayın?

6.Tedavi ve kendinize hizmet
Bir bar arabası, kokteyl malzemelerini görüntüleyen veya misafir için özel ihtiyaçlar olabilir! Sen uyandığında en kısa sürede bir şeyler içmek ve kullanmak için yataktan kalmadan yatağın yanına eski bir bar arabası getirebilirsin.

7. Yerleştirme
Yatağımın başucundaki daha iyi ne olacak? Üç İki! Tatlı yuvalama tablolar seti sadece iyi estetik görünümlü değil, onlar başucunda bir zenginlik ve dolgunluk getirmek ve güzel bir butik otel gibi hissettirecek.

Yatağınızın taze ve eğlenceli hale getirmek için favori benzersiz şekilleriniz nelerdir? Sizde bizimle ve okurlarımızla yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ