Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bir oda için yastıklar iyi aksesuarlardan biridir. Sizde renkli ve farklı yastık çiftleri ile yaşam alanlarınızda harika geçiş alanları yapabilirsiniz ve tüm oda kendini yeni hissediyor olacak! Rengarenk ve desenli yastıklar her odaya çeki düzen vermenin de kolay yollarındandır.Ve neden çok yükse fiyatlara mağazalar sunulan kumaşlar ve desenler ile yapılmış yastık ve kırlentlere razı geliyoruz?

Sizde mükemmel dekor ve yaşam tarzınıza uyacak (çok az) özel vurgular ile evde yastıklar oluşturabilirsiniz. İpek ve renkli kumaşlar ve aksesuarlar ekleyerek düz yastıklara yeni kişilik verin. Farklı kumaş parçaları yine renkli yastık kılıfları yapmak için harika seçim.Düğmeler, boncuklar, renkli küçük kurdele ve daha bir çok aksesuarı kullanabilirsiniz. Hızlı bir kapak şekli kesimini yastıkların üstüne dikmek yine görünümünü değiştirmek için yeterli olabilir.  ve siz bunun gibi daha bir çok yaratıcı fikir bulabilir yeni diy yastık projeleri deneyebilirsiniz.

Biz 16 DIY yastık fikirlerini sizlere ilham vermesi için derledik – Farklı kumaş ile dekore edebilirsiniz, keçe çuval bezi, şablon ve hatta onları boyayabilirsiniz. Ve merak etmeyin – Dikiş ile yastıklarınıza bir çok yeni süslerde ekleyebilirsiniz. Günümüz dekorasyon konusunda çok gelişmiş ve gelişmeye de devam etmektedir. Ancak her birey hazır ürünler almaktan yana değil. Bazı bireyler kendi ev dekorasyonunu kendi istekleri doğrultusunda ve emek vererek tasarlamak istiyor. Bu da DIY ürünlerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Zaman zaman Halk Eğitim birimlerince açılan kurslarda alışık olduğumuz ev tasarım ürünleri artık daha modern anlamda gelişim göstermiş ve birbirinden farklı binlerce ürün tasarlanmaktadır. Özellikle kadınların hem boş zamanlarını değerlendirmek için hem de kendi zevklerine özel ürünler oluşturarak evini canlandırması çok sık rastlanır bir olay olmuştur.

Özellikle yastık ve kırlentler bu konu önemlidir. Kadınlar salonları ve yatak odaları için onlarca yastık ve kırlent tasarlamakta ve bu ürünleri evinin her köşesinde sergilemektedir. Özellikle salonlarda çok sık kullanılan bol yastıklı dekorasyonlar özel tasarlanan ve el yapımı yastıkların kıymetini daha da artırmış durumda.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ