Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yaratıcı Mutfak İçin Aydınlatma Modelleri

Mutfak aydınlatma hakkında düşünmeye başlarken her zaman zor bir çaba harcanır. Girintili ve odaklanmış aydınlatmalardan birkaç tane birleştirerek modern bir görünüm vermek her zaman daha kolaydır. Mutfağınızın odaklanmış aydınlatma görünümünü arttıran  estetik bir ek olarak uzun sarkıt lambaları düşünün. Sarkıt uzun lambalar mutfağa daha geniş gösteren ayrıca en şık  aydınlatma seçenekleri arasındadır. Opak bir yüzeye sahip bir  kolye lambalar en iyisidir. Dev davul şeklindeki lambalar ,ortamda daha çok ışığı  sunan seçenekleri vardır. Kullandığınız renge bağlı olarak daha iyi ışık verir. Siyah popüler bir labadır gölge seçeneği ise koyu tonlar ile dolu bir  renkli mutfak dekorasyonuna  yerleştirildiğinde çok modern bir görünü verir, aynı zamanda beyaz seçerek daha cesur yapabilirsiniz.

Mutfağında ikonik parçaları getirmek isteyenler için büyük boy lambalardan çok yaratıcı modellerde vardır. Büyük retro lambalar ve farklı şekilli sarkıt lambalar her ikisi mutfağınıza güzel bir ihtişam getirir. Modern mutfak sarkıt lambaları  moda olan her zaman kullanabileceğiniz şık seçeneklerdir. Dev Japon kağıt fenerler gibi görünen mutfak lambaları da oldukça yaratıcı ve şık görünüyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir; 2015 için en iyi 10 Mutfak Trendleri

Bu büyüleyici mutfak için yaratıcı ve modern lambaları aşağıdaki galerimizde bir çok seçeneğini daha inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ