Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Muhtemelen ev dekorasyonunda”çocuk oyun odası”  fikirleri ülkemizde pek yaygın değil.Fakat çocuk için gerekli ve eğlenceli bir oyun odasına her aile ihtiyaç duyabilir. Vintage ve endüstriyel dekorasyon tarzını sevenler için bu çocuk oyun odaları mükemmel seçim olabilir. Genellikle vintage mobilyalar ile yapılan oyun odaları,  Vintage Sanayi toplama ürünleri olarak ve bebek cazibesinin bir karışımıdır. O kadar güzel ki, hatta bir yetişkin kendi odasında birkaç parça zevk için bile alabilir. Kürklü fasulye sandalyeler, uyku tulumları, ve çadırlar ile  kesinlikle çocuklar için tasarlanmış, size ilham verecek harika bir koleksiyon hazırladık.. Bu stil ve zarafet ile çocuklar için oluşturulan yetişkin gibi temalar, modern entrikalar ile harika çocuk oyun odaları seçtik.

Depolama birimleri ahşap ve altın renkli metal kolları yapılandırılmış dolaplar ile doğal eski, koyu renkli ahşap ile yapılır. Endüstriyel tema, taze ve moder ama çocukların ona ilişkili bir bölge içinde kalması için yönetir. malzemeler, fikir, formlar ve şekiller bolluk içinde belirli bir tema etrafında . Çocukların oyuncakları eğlence alanı içinde muhteşem görünüyor: tavşan kulakları ya da bir başlık için bir aslan kafası bir bornoz pembe peluş uyku tulumu olsun, çocuk oyun odalarında zerafet ve incelik içeren detaylarıda görebilirsiniz.

Renkler doğal ama parlak canlı renkler ile, gri tonları, siyah ve beyaz mobilyalar ve eğlenceli parçaları vurgulayın. Örneğin, duvarda asılı muhteşem küçük dekoratif ışıklar ile siyah ve beyaz çizgili ve kırmızı, yıldızlar şeklinde tasarlanmıştır. Ve Vintage Sanayi çocuk oyun odası koleksiyonları içinde çok eşsiz,   titiz ve çarpıcı oyun alanlarını görebilirsiniz . Her parçanın güzelliği çocukları çekiyor ve  onlarla oynamak ve eğlenmek için hiçbir sorun yok.

Kız çocuk oyun odaları, erkek çocuk oyun odaları dekorasyonda şaşırtıcı unsurlar var. Bazı parçaların amacı gizli ama çocukların kullanımına kavrama sorunu yok. çadırlar, ev şeklinde oyun odaları  dayanıklı malzeme ve kumaşlar ile yapılmış… Çocuklar için her şey çok güzel, uyku alanı için kullanabilecekleri peluş uyku tulum ve örtüleri bile var.

İlgili; 9 Muhteşem Erkek Çocuk Odası Ev Yatak Modelleri 2015

Mobilya parçaları oynak bir görünüm ile özenle tasarlanmış; Ancak, işçilik ve malzeme kalitesi çocukların arzu ettikleri tüm eğlenceye  izin verir. Örgü pamuk Puflar, zemin yastıkları, kafesli mücevher kutuları, yorgan, kadife dekoratif yastıklar kadife, ve zarif  yorganlar bu çocuk oyun odası koleksiyonunun tüm makyaj kısmını kapsamaktadır. Yün düz örgü vurgulu kilim çeşitleri ve geometrik şekillerde odada kullanılır.

Sandalyeler, kürk sandalye minderleri, porselen çay takımları, ve buzlu camdan asma aydınlatma, size oyun odaları için daha önce hiç görmediğiniz  çocuk mobilyaları gibi detaylar çocuk oyun odaları için size bir çok fikir verir…

Vintage endustriyel cocuk oyun odasi 2015

Vintage endustriyel cocuk oyun odasi 2015

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ