Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Evin herhangi bir diğer odasında belki daha özel yeri, banyo mekandır. Bizim önemli günlük rutinleri gerçekleştirdiğimiz ve  gerçekten yalnız zaman harcadığımız banyolar muhteşem lüks tasarımı ile kendimizi şımartmak için harika bir yerdir. Burada toplanan lüks banyolar kendi tasarım öğeleri kullanılarak tasarlanmış, hepsinde ortak ultra lüks faktörü vardır. Banyonuzda sizde yeni bir değişikli istiyorsanız çok lüks tasarımlara bütçeniz yetmese bile bazı bölmelerinden ilham alabilirsiniz.Ben özellikle büyük ve yuvarlak küvetlere bayıldım.

ultra lüks banyolar 2015

ultra lüks banyolar 2015

Büyük pencereleri olan açık okyanus manzaralı bu banyo gerçekten çok büyüleyici görünürken yükseltilmiş bir platform ekranda bu çarpıcı mermer küvet banyoya çok daha ayrıcalıklı bir görünüm vermiş.
Banyoyu çevreleyen ahşap lambri, bu bağımsız tasarım yatak geri kalanından ayrı banyo alanını ayarlamak  diğer önemli bir unsurdur.

luks banyo modelleri 2015

luks banyo modelleri 2015

Ve daha iyi ne şekilde bir banyo tasarımı olabilirdi ki ?bu özel güvertede batan güneşin güzelliğini izlemek, banyo sonrası dinlenmek için harika.
Mermer küvetle eşleşen bir mermer tezgah içine  çift lavabo eklenmiş, basit bir lüks özelliği vardır.

lüks banyo modelleri 2015

lüks banyo modelleri 2015

ultra luks banyo tasarimlari 2015

ultra luks banyo tasarimlari 2015

Lüks ve az çiçekli seçenek için, bu daha erkeksi banyo gibi görünüyor.Koyu gri, siyah, ve beyaz bir  küvet ve derin kase lavabo ihtiyacınız olabilecek her şeyi sunarken, şık bir yüksekliği de vardır

lüks banyolar 2015

lüks banyolar 2015

Bir görüşe göre,  kadınsı güzel lüks yaşamak için gereken tek şey banyo .Çiçek desenli duvar tasarımı ve kıvrımlı çizgi fenerler bu günün herhangi bir saati için ideal bir geri çekilme ve huzur bulma alanı.

lüks banyolar

lüks banyolar

Bu banyo muhteşem manzarası ile mükemmel bir kontrast oluşturuyor. Zeminde küvet içe gömülmüş şekilde özel bir tasarım sunuyor. Tasarımcı ya göre bir göl sularında hala yıkandığınızı  hissetmenizi sağlayacağını söylüyor.

manzarali luks banyolar 2015

manzarali luks banyolar 2015

Bakırımsı karo ve yaldızlı aksan ile, bu banyo bir kraliçe için uygun olduğuna dair düşünceleriniz olabilir.

lüks banyo 2015

lüks banyo 2015

Şık bir vitrin görünümü olarak tasarlanan bu banyo, çoğu ortalama evler için biraz daha pahallı olabilir, bu mümkün olduğundan daha fazla lüks olanakları şımartmak için yapılabilir.

en güzel şık banyolar 2015

en güzel şık banyolar 2015

Bu Fas ilham tasarımı çıplak ampuller ve gizli fikstür kombinasyonu ile ışık daha çok parlıyor.Ve banyoya daha lüks bir etki veriyor.

fas ilham tasarim banyolar 2015

fas ilham tasarim banyolar 2015

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ