Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Dairelerin en küçük ve dar odaları her zaman için çocuk odaları oluyor. Bu durum da çocuk ve gençlerin odalarını dekore etmekte ciddi sıkıntıları da beraberinde getiriyor. Eğer çocuğunuzun odası da küçük bir oda ise en mantıklı çözüm fonksiyonel mobilyalar ile eldeki alanı maksimum miktarda değerlendirmek olmalı. Bunun için üretilen fonksiyonel çocuk ve genç odaları şık seçimler sunuyor. Kitaplık‚ çalışma masası‚ yatak‚ gardrop derken çocuk ve genç odaları aslında diğer odalara göre daha fazla mobilya sığdırılan odalar. Bu noktada en mantıklı olan birbiri ile bağlantılı mobilyalar seçmek. Yani her bir mobilya parçasını ayrı ayrı modüller olarak değil de birleşik şekillerde‚ daha az yer kaplayan alternatiflerden seçmek olmalı. Yatakların altı depolama alanı olarak değerlendirilebiliyor. Buna imkan vermeyen yatak modellerinden uzak durun. Kitaplık ve çalışma masasını bir arada‚ tek bir modül olarak kullanabilirsiniz. Bunun için çok elverişli çalışma masası modelleri var.

Bu modeller çalışma masasının üzerine ve bazı bölümlerine raflar ve çekmeceler yerleştirilerek yerden tasarruf edilmek üzere üretilmişler. Bu sayede ayrı bir kitaplık alanına olan ihtiyacı ortadan kaldırmaya yarıyorlar.

İşte size en güzel fonksiyonel mobilya örnekleri

İki çocuğunuz var ise bu mobilya seçimleri bir kat daha önem kazanıyor. Bunun için de modern ranza modellerini öneriyoruz. İkinci yatak birincinin üzerini tam olarak kapatmayacak şekilde üretilen ranza modelleri var. Bu yatak kombinasyonlarının bazı bölümleri de gardrop şeklinde düzenlenmiş. Bu modeller iki çocuğu ve eşyalarını tek bir odaya rahatça yerleştirmenize yardımcı oluyor. Bu tarz fonksiyonel mobilyalar ile çocuklar ve gençler daha rahat ve kullanışlı bir odaya sahip olabiliyorlar.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ