Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bir oturma odası, sık sık aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte toplandığınız özel bir alandır, ve her tasarımcı ya da sahibi olabildiğince davetkar olarak şık bir şekilde dekore etmeye çalışır. Bir şömine, bazı çiçekler ve kürk detaylar oturma odasını daha rahat yapar, ama tuğla duvara ev dekorasyonlarına sahip ise kesinlikle iç karakter katacak.

Muhtemelen rahat ve neşeli hale nasıl kaba tuğlalar ile yapabiliriz diye düşünüyorsunuz, ama resimleri aşağı kaydırarak, sizinde hayran kalacağınız  tuğla duvarlar ile şık ev dekorasyon modellerini görebilirsiniz.

Denenmiş eski tuğlalar veya gerçek materyaller ile yapılmış yeni tuğlalar ile evinize daha şık bir doku, karakter ve renk ekleyecektir. Daha farklı stillerde ve renklerde tuğlalarıda seçebilirsiniz. Sık ya da katı koyu gri beyaz – veya hardal tuğla duvarlar sizin ev dekoru için endüstriyel bir ev dekoru ekler. İlgili; Endüstriyel Stil 18 Fantastik Ev Dekorasyon Fikirleri

Eğer duvarlarınıza dekoratif bir doku yada vurgu eklemek isterseniz odanızın sadece bir köşesnde tuğla duvarları kullanabilirsiniz.Özellikle Tv ünitesi arkasında harika duruyor. Tuğla duvarlar kullandığınızda kesintisiz nötr zemin oluşturmak için aynı renk Lambride kullanabilirsiniz. Sanat kullanarak renkli dekoratif süsler ve tablolar ile ortamı daha popüler şekilde tanıtabilirsiniz.

Bu oturma odası ve salonlarda gösterişli bir odak noktası yaratıyor. Nötr mobilyalar ve antika buluntular ile  rustik tuğla duvarlar ile beyaz tavan da ışığı daha maksimum ve ferah gösterecektir.Ayrıca evin daha havadar hissisini korumaya yardımcı olur. Ev dekorasyonu bu tür modern detaylar ile  ile birlikte kullanıldığında sanayi tarzı bir görünümde yapar.

Aşağıdaki  Tuğla Duvarlar ile 21 şık Ev Dekorasyon Modellerine sizde bir göz atın !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ