Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bu yılın trend genç odaları ve genç odası dekorasyonları neler merek ediyorsanız şık ve modern 2018 genç odası modellerini mutlaka inceleyin. Genç yatak odası modellerinde bazı akıllı kullanımı ile daha özellikli ve geniş odalar elde edebilirsiniz.Katlanabilir mobilyalı yataklar ise en popüler ve kullanışlı genç yatakları arasında geliyor.Bugün burada sizlere en trend genç odaları neler büyüleyici örnekler ekledik. 2018 trend genç odaları Serin, hareketli ve oda bazı ihtiyaç duyduğunuz eşyalar ile birlikte daha  eğlenceli görünüme getirilmiş. Kız yatak odası kesinlikle fırfırlı yatak örtüleri değildir ve ve oda üzerinde pembe dekorlar özellikle olmalıdır.

Bugünün kız yatak odası olanakları sonsuz aralığında stilleri, renkleri ve motifleri ile her kızın kişiliği kadar çeşitlilik arz ediyor. Genç kız yatak odası modelleri içerisinden trend kız odaları, trend genç kız yatak odası dekorasyonları ve erkek genç odaları itibaren hepsini gençler için derledik. Bir  genç kızın ve erkeğin tüm zevklerine göre bir çok farklı  oda tasarımı ve fikirler bulacaksınız. Ayrıca, burada dünyanın dört bir yanından gelen genç  odası  tasarımları, ipuçları ve fotoğrafları, tüm özelliklerini içeren dekorasyonlar bulacaksınız.

Gençlerin kullanımına yönelik olan genç odası modelleri sayısız alternatife sahip. Her gence ve her zevke hitap edebilecek tarzda genç odaları kafa karıştıracak kadar çok alternatif ile gençlere hitap ediyor. Genç odalarında zevklere ve kullanım alanına ve konforuna bakarken diğer taraftan da trendlere uygun olmasına da bakılır. Söz konusu olan genç bireyler olduğu için moda ve trendler de çok önemli oluyor. Trend genç odaları bazı sezonlarda farklı alternatifleri gündeme getirirken bazıları ise demode algısına doğru kayabiliyor. Görüntü olarak özellikle renkler ve temalar bu açıdan değişime uğruyor. Ancak diğer taraftan bazı şeyler de genel olarak aynı kalıyor ve değişimden uzak duruyor. Bunlar daha çok ortak özellikler oluyorlar. Şimdi trendlere bakalım ve hangi modeller daha popüler hangileri daha fazla tercih ediliyor bunlara göz gezdirelim.

Genç odalarında özellikle iki ayrı yaş sınıflanması yapılabilir. Genç odası kavramı genel olarak 24 yaşa kadar olan bir kitleye hitap eder. Ancak taktir edersiniz ki 12 yaş ile 24 yaş arasında hem kullanım alanı olarak hem de zevk olarak çok büyük farklar vardır. Bu yüzden bu yaş aralığı iki ayrı bölüm olarak değerlendirilebilir. Bu iki ayrı bölüme uygun olan farklı alternatifler bulmak mümkündür. Öncelikle bir 12 ile 18 yaş aralığına daha fazla hitap edecek olan bir kategoriden bahsedelim. Bu daha çok çocukluktan daha yeni gençliğe geçiş evresini kaplar ve daha detaylı daha renkli alternatifler sunar.

12 ile 18 yaş arasına hitap eden genç kız odalarına değinecek olursak tahmin edebileceğiniz gibi prenses tarzı odalar daha popüler olarak karşımıza çıkıyor. Ancak elbette bir önceki çocuk odası kategorisinde olduğu kadar yoğun bir tema olarak değil. Örneğin dolap rengi bir önceki aşamada pembe ya da mor olabiliyorken bu kategoride bu tema kullanıldığı zaman genel olarak beyaz ve krem rengi olabiliyor. Bu renkler birçok kategoride kullanılmakla birlikte özellikle cicili bicili genç kız kategorisinde çok fazla seviliyor. Trendlere bakacak olursak bu tarz oda mobilyalarında daha çok oymalı ve işli bir mobilya tarzı çıkıyor karşımıza. Özellikle dolapların üstünde, kenarlarında ve ayaklarında oymalar ve çiçek desenleri çıkıyor karşımıza.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ