Biz kadınlar banyolarımızı seviyoruz. Onların daha işlevsel ve yeni olması için yaratıcı ve uygun fiyatlarda süslemeler ile tamamen kişisel ve şık banyo dekorasyonu yapabilirsiniz. Banyo aksesuarları ve banyo mobilyaları için çok çeşitli stilleri vardır, ama burada gerçekten kolay ve uygun fiyatlarda yapabileceğiniz  en iyi 5 banyo dekor fikirleri var.

Geometrik banyo tasarımı
Şekiller banyo dekorunu daha eğlenceli ve şık bir vurgu verebilir ve küçük bir banyoda parlak ve koyu renkleri kullanarak özellikle daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz. Çok karmaşık görünmesine izin vermeden bir banyoya hareket getirmek için, örneğin çizgili duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Bir banyoya hareket eklerken beyaz ve yeşil çizgile ayrıca  sakinleştirici etkide verirler.

geometrik desenli banyo duvar dekoru 2015

geometrik desenli banyo duvar dekoru 2015

Gizli raf ve dolaplar
Yer maksimize kullanmak için banyo genellikle küçük, dar alanlarda gizli kapaklı dolaplar yapabilirsiniz.Büyük aynalar arkasında dolaplar saklanarak geniş depolama alanı sağlarken, dolaşmak için daha fazla alan oluşturabilirsiniz. Mekana, temiz, düzenli ve akıcı bir görünüm vererek, banyo ve ilaç dolaplarını örtbas ederken aynalar daha fazla yer yanılsaması da verecektir.

banyo dekorasyon fikirleri 2015

banyo dekorasyon fikirleri 2015

Beyaz banyo dekoru
Tamamı beyaz bir banyo yapmak göründüğü kadar çılgın değildir. Beyaz, bir oda açılır daha doğal ışık gelmesine izin verilir, ve çok fazla aksesuara gerek kalmadan temiz ve basit bir alan oluşturmanıza yardımcı olabilir. Beyaz  büyük bir küvet, bir kaç adet duvara çerçeveli dore tablolar , bir veya iki küvet etrafında mumlar ve  en sevdiğiniz kitaplardan bir yığın ile banyo dekoru oldukça rahatlatıcı.

beyaz banyo dekorasyon fikirleri 2015

beyaz banyo dekorasyon fikirleri 2015

Göz alıcı duvar tabloları
Eğer renk ya da banyonuza birkaç ayrıntılı bir dokunuş eklemek istiyorsanız, böyle  çerçeveli veya kanvas baskılı gibi bir duvar dekoru ile başlayabilirsiniz. Beyaz duvarları renkli boyama veya tablolar banyo dekorunuzu daha canlı ve kişisel yapacaktır. Eğer banyolarda bir anlık kadınsı itiraz vermek istiyorsanız çiçek baskılar ile tablolar harika görünecektir.

tablolar ile banyo dekoru 2015

tablolar ile banyo dekoru 2015

Büyük desenli koyu duvar kağıdı
Anında banyonuzu dönüştürmek için renkleri ve duvar kağıdı dokularını kullanabilirsiniz. Hiçbir boyama gerektirmeden  gerçekten banyonun eski ve sıkıcı boya işinden kurtulmak istiyorsanız, özellikle bu tarz duvar kağıtları mükemmel. Parlak ve cesur renkler ve dokularda bir banyo duvar kağıdı seçin ve  renkli, enerjik etkisi tüm banyonuzu kaplasın.

duvar kagidi ile banyo dekorasyonu 2015

duvar kagidi ile banyo dekorasyonu 2015

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ