Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Tekzen mobilya 2015 yatak odası modelleri ile sizlere en kaliteli ve şık yatak odalarını getiriyor.Sade beyaz ve ahşabın birlikte kullanıldığı Tekzen yatak odası takımları 2015 ile ayrıca yeni evleneceklere düğün paketi uygulaması ile daha uygun ödeme planı ile çok iyi fırsatlar sunuyor.

Tekzen mobilya ile tüm evinizin mobilyalarını baştan aşağı indirimli fırsatlar ile değişebilirsiniz.Özellikle yeni evlenecekler için çok iyi ödeme planları uygulanıyor.Ayrı ayrı mobilya alımı daha çok fiyatlı olduğunu biliyoruz.Sizde yeni mobilya alışverişinizi yapmadan önce mutlaka en yakın Tekzen Mağazalarını ziyaret edin.Tekzen Düğün Takımı Paketleri dönem dönem güncellenip değişiyor bu yüzden online sitesini de ziyaret edebilirsiniz.  Biz bugün size 2015 Tekzen yatak odası takımları ve modelleri, özellikleri ile fiyatları hakkında bilgilere yer verdik.Ayrıca tüm resimleri aşağıdaki galerimizde de görebilirsiniz.
2015 Tekzen düğün takımları arasında olan Alpino mobilya marka yatak odası modeli özellikle bizim en beğendiğimiz şık yatak odaları arasında. Mobilyası ise zaten alırsanız göreceksiniz çok kaliteli, ayrıca beyaz ve ahşap detaylı renk seçimleri ile tasarımı da çok şık. En güzeli de sizi sarmayacak en uygun fiyatta olması. 1500 Tl satış fiyatı.İsterseniz 9 taksit ile de satın alabiliyorsunuz. Ayrıca Eft alımlarında % 3 taksit indirim seçenekleri de devam ediyor.
Satış fiyatı 1519 TL olan yatak odası takımı, taksitli almayı düşünürseniz 168 TL * 9 taksit olarak fiyatlandırılmıştır. Ancak havale EFT ile alırsanız % 3 Tekzen indirimi var. Tekzen mobilya modellerinin tümünde bu indirim geçerli.

Tekzen Mobilya Düğün Paketeleri ;Yeni evlenenlere gereksinim duydukları tüm ev için gerekli mobilya ürünlerini daha indirimli seçenekleri ile sunuyor.İçinde Yatak odası, yemek odası, oturma odası gibi seçenekler var.Bir arada aldığınızda fiyat ve taksit avantajları ile sizlere sunuluyor.Yani bir ev için alınması gereken mobilya ürünlerini sizlere daha uygun fiyatlarda düğün paketi olarak sunuyor.

Tekzen Mobilya 2015 Yatak Odası Modelleri Özellikleri

 • Tekzen düğün setleri alpino tual yatak odası ölçüleri
 • 5 Kapaklı Gardırop Ölçüleri:
 • Renk: Beyaz – Granit
  Yükseklik: 205,5 cm
  Genişlik: 225 cm
  Derinlik: 56,8 cm
 • Karyola Ölçüleri (Başucu Hariç):
 • Renk: Beyaz – Granit
  Yükseklik: 34,5 cm
  Genişlik: 205,6 cm
  Derinlik: 156 cm
 • Karyola Başucu Ölçüleri:
 • Renk: Beyaz – Granit
  Yükseklik: 91,5 cm
  Genişlik: 158 cm
  Derinlik: 60 cm
 • Şifonyer Ölçüleri (Ayna Hariç):
 • Renk: Beyaz – Granit
  Yükseklik: 91,4 cm
  Genişlik: 70 cm
  Derinlik: 38,2 cm
 • Şifonyer Aynası ölçüleri:
 • Renk: Beyaz ? Granit
  Yükseklik: 65 cm
  Genişlik: 70 cm
  Derinlik: 23 cm
 • Komodin Ölçüleri:
 • Renk: Beyaz – Granit
  Yükseklik: 43 cm
  Genişlik: 50 cm
  Derinlik: 38,2 cm

Sevkiyat ise şu şekildedir
Nakliye teslimi kargo ile bina önüne teslim edilir.
Ürününüzü kargodan teslim almadan önce ;pakette herhangi bir ezilme, ıslanma, yırtılma vb. durumlar olup olmadığını muhakkak kontrol ederek teslim alınız.
Eğer hasar durumu söz konusu ise, kargo hasar tespit tutanağı tutturunuz.
Ürün iadesinin veya değişiminin yapılabilmesi için hasar tespit tutanağı gerekmektedir.
Aksi halde ürün iadesi veya değişimi yapılmamaktadır.

Bu konumuzda sizlere; 2015 Tekzen düğün setleri, alpino mobilya yatak odası, indirimli yatak odası, tekzen yatak odaları, ucuz yatak odası, uygun yatak odası takımı, yatak odası seti, Tekzen yatak odası takımı, hakkında bilgiler ve resimler sunulmuştur.

Tekzen Mobilya 2015 Yatak Odası Modelleri – Galeri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ