Tekzen çocuk sandalyesi modellerinden örnekler. Çocuklarınız için yapılmış kullanışlı ve birbirinden güzel sandalye modelleri. Farklı renklerde ve tarzlarda üretilen bu sandalye modellerini Tekzen mağazalarından satın alabilirsiniz.

Çocuk Mobilyası Seçerken Kalite ve Güvenliği Ön Planda Tutun
Çocuk mobilyaları söz konusu olduğu zaman çok büyük hatalar yapılabiliyor. Onların asla açamayacakları dolap kapakları ya da çekmeceler, onların ulaşamayacağı kadar yüksek raflar çocukların odalarına yerleştiriliyor. Küçük bedenlerin imkan sağlayamayacağı kadar devasa mobilyaları onların odalarına koymamız aslında onlara yapılmış bir haksızlık. Daha küçük mobilyaları koyarak çocuklarınızın kendi eşyalarını kendilerinin almayı öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Sadece dolaplar değil, oturmak için de onların kendi boyutlarına uygun olan ürünlere ihtiyacı olacaktır. Kocaman bir sandalye ya da koltuğa oturabilmek ve ondan inebilmek çocuklar için çok zor bir iş. Ancak onlara göre olan küçük sandalye modelleri büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Bu şekilde ürünler tercih etmek onların eğitimi ve gelişimleri açısından da büyük bir artıdır. Küçük sandalyeler sadece bu şekilde eğitici olmakla kalmaz. Aynı zamanda bu ürünleri kullanmak miniklerin kendi başlarına yapabildikleri için bir zevk almasına da sebep olmaktadır.

Çocuklar için bu sebeple çok fazla ürün üretiliyor. Onların odalarında ya da evde kullandıkları köşelerde bu ürünleri yerleştirebilirsiniz. Sandalye modelleri de miniklerin en çok tercih ettikleri ve en sevdikleri arasında yer alıyorlar. Sandalyeler ergonomik, hafif ve pratik kullanıma sahip olmalı. Bu noktaların yanı sıra bir de aynı zamanda ekonomik olmalı ki bütçeleri zorlamasın. İşte bu noktada sandalyeyi nereden alacağınız sorusu gündeme geliyor. Tekzen ise aradığınız her şeyi bir noktada bulacağınız adres. Çocuk odası mobilyalarında ve aksesuarlarında da Tekzen modelleri sizin ihtiyacınızı fazlası ile karşılamayı hedeflemektedir.

Tekzen Çocuk Sandalyelerinde Geniş Bir Yelpaze Sunuyor
Tekzen sandalye modelleri açısından geniş bir yelpaze sunmaktadır. Farklı yapılarda, farklı model  ve de renklerde çok sayıda çocuk sandalyesini Tekzen’den bulabilirsiniz. Tekzen sandalye modellerinde bulacağınız alternatifler arasında klasik olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller ayak yapısı aşağı doğru kalınlaşan modeller oluyor. Ancak tek model bu değil. Arkanın oturma bölümü ile beraber olduğu modeller de var. Siz hangisini daha çok severseniz onu satın alabilirsiniz. Bu modelleri sadece tekil sandalye olarak satın alabileceğiniz gibi set olarak da alabilirsiniz. Set olan sandalyelerde birkaç sandalye ve bir masayı beraber alıp kullanabilirsiniz. Bu şekilde setler özellikle çocukların aktivite yapabilmelerine olanak sağlamaktadır. Boyama, ders ya da çeşitli oyunlar bu setlerin üzerinde yapılabilir. Bundan minikler de çok büyük bir keyif alacaktır. Bireysel olarak bu setleri kullanabilecekleri gibi aynı zamanda birkaç sandalye olduğu zaman arkadaşları geldiği zamanlarda da kullanabilirler. Bu sayede daha sosyal ve paylaşımcı olmalarını da desteklemiş olacaksınız.

Çocuk sandalye modellerinde sabit modeller olduğu gibi daha farklı alternatifler de var. Özellikle sallanır sandalyeler bu modellerden bir tanesi. Tıpkı büyüklerin sallanan koltukları gibi minikler için de sallanan sandalye tasarımları kullanılmış. Asıl aksamı ahşaptan olan bu sandalye modellerinin üzerinde daha konforlu oturulması için dolgulu minderler tercih edilmiş. Kız ya da erkek odaları için mavi ve kırmızı gibi farklı renk alternatifleri de bulunuyor. Bu sallanan sandalyeler çocukların özellikle çizgi film izleme esnasında favorisi olmaya adaydır.

Esprili Çocuk Sandalyesi Modelleri
Çocuk sandalyelerinde daha esprili olan modeller de var. Özellikle farklı figür ve desenlerin yer aldığı çocuk sandalyeleri tercih edilebilir. Bu sandalyeler daha çok yumuşak bir yapıya sahip oluyorlar. Özellikle en büyük artıları ise katlanma özelliklerinin bulunması. Bu büyük bir yer tasarrufu sağlamanıza olanak veriyor. İstediğiniz zaman çıkarıp kullanabileceğiniz sandalyeleri kullanmadığınız zamanlarda katlayabilir ve yerden tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu renkli ve eğlenceli modeller çocukların da çok ilgisini çekecektir.

Kamp Sandalyeleri: Diğer bir alternatif ise kamp sandalyeleri. Kamp sandalyelerinin temel mantığı kampta ya da piknikte rahat bir kullanım sağlıyor olmaları. Normalde çok küçük bir yer kaplayan bu sandalyeleri rahatlıkla arabanızda taşıyabilirsiniz. Bu şekilde dışarıda kullanım için de çok uygun olmaktadır. Aynı şeyin çocuklarınız için de olması çok daha iyi olabilir. Bu yüzden çocuklar için de kamp sandalyesi satın alma olanağını Tekzen’den elde edebilirsiniz. Hem siz hem de çocuğunuz ile birlikte yapacağınız aktiviteler çok daha eğlenceli ve konforlu olacaktır.

Çocuk Odası Sarı Mini Sandalye

Çocuk Odası Sarı Mini Sandalye

Çocuk Odası Sarı Mini Sandalye
İlk olarak vereceğimiz sandalye örneği klasiklerden olan mini sandalye. Bu görseldeki sandalye sarı renkte tercih edilmiş. Bu modelin çok fazla renk alternatifi var. Aklınıza gelebilecek birçok renkte sandalye satın alabilirsiniz. Ancak sarı gibi unisex bir renk tercih etmeniz farklı çocukların kullanımı için daha uygun olacağından daha makul bir seçim olabilir. Ayrıca kombin olarak da bu ürünleri kullanabiliyorsunuz. Yanında bir de masa kullanmak isterseniz ya da ilave bir sandalye daha almak istediğinizde buna uygun bir renk tercihinde bulunabilirsiniz. Bu sandalyeler en fazla beğenilen ve sevilen sandalyeler. Dilediğiniz şekilde kullanabilir, kombin edebilir ya da tekil olarak da kullanabilirsiniz. Bu sandalye modelleri modüler yapıda oldukları için size büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Çocuk Odası Kırmızı Mini Sandalye

Çocuk Odası Kırmızı Mini Sandalye

Çocuk Odası Kırmızı Mini Sandalye
Daha farklı bir model tercihinde bulunmak isterseniz bu şekilde bir sandalye alternatifi daha var. Görmüş olduğunuz gibi bu sandalye modeli tek parça. Yani parçaları bir araya getirerek kurmak gibi bir durum söz konusu değil. Bu yüzden daha dayanıklı olacağını söyleyebiliriz. Çocukların üzerinde iken çeşitli hareketler yaparak düşmemeleri için değişik bir ayak yapısından tasarlanmıştır. Ayakları birbirine açı olarak daha geniş şekilde gelir ve bu durumda düşme ihtimali daha az olmaktadır. Özellikle fazla hareketli olan çocuklar için bu şekilde bir sandalye modeli tercih etmek oldukça mantıklı bir seçim olabilir. Bu modelin de çok farklı renkleri bulunuyor. Buradaki görselde görmüş olduğumuz renk koyu kırmızı seçilmiş. Bu renk de unisex bir renk olduğu için avantajlı bir seçim olacaktır.

Lüks Kırmızı Renk Çocuk Koltuğu

Lüks Kırmızı Renk Çocuk Koltuğu

Lüks Kırmızı Renk Çocuk Koltuğu
Yine Tekzen sandalye modelleri arasında bir diğer çocuk sandalyesi örneği daha görüyoruz. Bu modelin yapısı yine tek parça şekilde tasarlanmış. Ancak burada farklı olan şey sahip olduğu ızgaralı bölüm. Bu bölüm tam olarak çocuğunuz oturduğu zaman sırt kısmına gelecek şekilde yerleştirilmiş. Özellikle terleme problemine karşı bir önlem olarak bu model tercih edilebilir. Çok fazla terleyen bir çocuğunuz var ise bu sandalye modeli ile birlikte çocuğun sırtı hava alacak ve bu sayede terleme oranı da daha da düşecektir. Eğer hem model olarak sıranın dışında daha farklı  bir alternatif olsun hem de çocuğumu terletmesin diyorsanız bu sandalyeyi tercihleriniz arasında değerlendirmenizde fayda olacaktır.

Sallanan Çocuk Sandalyesi

Sallanan Çocuk Sandalyesi

Sallanan Çocuk Sandalyesi
Sallanır sandalyeler her zaman için çocukların ilgi alanları arasında yer almaktadır. Özellikle onların üzerine çıkmak çocuklar için bir keyif olmaktadır. Bu modelde de bu keyfi bizzat onların kendi ebatlarına uygun olan bir sandalye ile yaşamaları için bir ürün görüyoruz. Modelin yapısı tamamen konforlu olacak şekilde geliştirilmiş. Bu modelin sallanması mekanizma ile değil sahip olduğu kavisli ayak yapısı ile sağlanmaktadır. Oturma bölümünde ise oldukça yumuşak ve konforlu bir yastık bölümü bulunuyor. Bu kısımda sünger dolgulu bir minder yerleştirilmesi çocukların bedenlerinin rahat etmesini sağlayacaktır. Pembe modelini gördüğümüz bu sandalyenin ayrıca mavi alternatifi de bulunmaktadır.

Civciv Açılır Kapanır Sandalye Modeli

Civciv Açılır Kapanır Sandalye Modeli

Civciv Açılır Kapanır Sandalye Modeli
Çocukların ilgisini her zaman için daha farklı olan, daha renkli olan modeller çekmektedir. Bu modelde de buna ideal bir örnek görüyoruz. Bu sandalye modelinde oturma bölümünde farklı bir tasarım oluşturulmuş. Modelin genel görüntüsü bir civciv şeklinde yapılmış. Bu da görüntü olarak çok tatlı bir tasarım elde edilmesini sağlamış. Bu sandalyenin en büyük artısına gelecek olursak ise o da elbette ki açılır kapanır olması olacaktır. İstediğiniz zaman açılabilen sandalye kapalı olduğu zamanlarda da hiç yer kaplamaz. Bu sayede ister odada, ister balkonda kullanın çok az yer kaplayan pratik bir çözüm olacaktır.

Mavi Teleskopik Çocuk Sandalyesi

Mavi Teleskopik Çocuk Sandalyesi

Mavi Teleskopik Çocuk Sandalyesi
Son olarak karşımıza gelen model bir kamp sandalyesi. Görmüş olduğumuz gibi bu modelin de diğer yetişkin kamp sandalyelerinden pek bir farkı söz konusu değil. Bu kamp sandalyesinin yapısı aynı şekilde kumaş ile üretilmiş. Kapanabilir olması ise hiç yer kaplamamasını sağlıyor. Dilediğiniz zaman arabaya atarak istediğiniz yere götürebilirsiniz. Ayrıca bir de bardak bölmesi bulunuyor. Bu da içeceklerini çok sık döken çocuklar için bir çözüm önerisi olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ