Tekzen Mobilya’da çocuk ve bebek odaları için mükemmel tasarımlar. Hazır çocuk ve bebek odası mobilya takımlarını inceleyebilir ya da bu odalar için üretilmiş olan çeşitli eşyaları inceleyebilirsiniz.

Tekzen Çocuk ve Bebek Odası Mobilyaları
Tekzen çocuk odası mobilyaları ve eşyaları söz konusu olduğunda zengin çeşit ve ekonomik fiyatları sunuyor olması sebebi ile çok fazla tercih edilen markalardan bir tanesi oluyor. Özellikle renkli ve sevimli modelleri ile de çocukların ilgisini çekiyor. Çocuk odası mobilyaları söz konusu olduğunda özellikle birkaç parametre önem kazanmış oluyor. Çocukların büyümelerindeki hız söz konusu olduğu zaman alınacak ürünlerin de çok uzun soluklu olarak kullanılamadığı aşikar oluyor. Bu sebeple satın aldığınız çocuk ürünleri bir süre sonra sizin ihtiyaçlarınıza cevap veremez hale gelebiliyor. Hal böyle olunca satın alacağınız çocuk ürünlerine çok fazla miktarda paralar ödemek mantıklı değil. Bu noktada Tekzen en iyi fiyatları tüketiciye sunuyor.

Diğer taraftan uygun fiyatlarda olan ürünlerin her zaman için tercih edilebilir olmadığını da bilmek gerekiyor. Özellikle çocukların kullanacağı ürünler olduğu için satın alacağınız şeylerin onların sağlığını tehdit etmeyecek olması gerekiyor. Yani ürünlerin boyalarının onların sağlığına zarar vermemesi, aynı zamanda mobilya ya da eşyaların onların güvenliğini göz önünde bulundurarak elde edilmiş olmaları son derece önemli. Bu yüzden bu noktaları göz önünde bulundurarak güvenli ve sağlıklı ürünler seçmek gerekiyor. Tekzen ürünleri bu açıdan bir denetim ve araştırma faaliyeti ile birlikte üretilmesinden dolayı rahatlıkla tercih edilebilir. Anne ve babaların kaygılarını ortadan kaldıracak şekilde bir üretim söz konusu.

Çocuk Odalarının Seçimini Çocuklarınıza Bırakın
Buraya kadar bahsetmiş olduğumuz kısım hem ekonomik olması hem de ürünlerin çocukların güvenliği ve sağlığı için uygun olması ile alakalı idi. Ancak durum bununla sınırlı değil. Her ne kadar bebeklik döneminde biz ebeveynler olarak onların seçimlerini kendimiz yapıyor olsak da çocukluk döneminde onlar kendi odalarının eşyalarını kendileri seçmek isteyeceklerdir. Bunun için de onların ilgisini çeken ve onların zevkine hitap edebilecek eşyalar olması son derece önemli. Özellikle renkler ve temalar çocuklar tarafından en çok dikkat çeken detaylar oluyor. Kız ve erkek çocukları farklı renklere daha fazla ilgi gösterebiliyorlar. Aynı zamanda temalar da oldukça önemli. Erkek ve kız çocukları için çok farklı temalar var. Çizgi karakterler bu temaları oluşturan temel faktör oluyor.

Renkli Karakterlerle Renkli Dünyalar
Temalar özellikle mobilya ve dekorasyon ürünlerinde karşımıza çıkıyor. Renkli karakterlerin yer almış olduğu mobilyalar daha fazla tercih edilirken diğer taraftan da özellikle tekstil ürünleri bu açıdan önemli bir alternatif oluyor. Tekstil ürünlerinde yeri en fazla alan şey nevresim takımları oluyor. Yatağın üzerinde renkli ve temalı bir görüntü olması çocuklar için son derece önemli. Hal böyle olunca sade olan nevresim takımları ve de yatak örtüleri  pek de fazla tercih edilmiyor. Çocukların seçimleri genel olarak onların sevdiği karakterleri ve sevdikleri temaları yansıtacak şekilde olan ürünlerden yana oluyor.

Çocuk ürünlerinde özellikle bu dengeyi kurabiliyor olmak önemli bir nokta. Çocukların fikirleri çok sık değişime uğrayabilir. Örneğin 7 yaşında beğendiği şeyleri 10 yaşına geldiğinde beğenmeyebilir ve değiştirmek ister. Ancak söz konusu oda olduğu zaman bu çok da mümkün olmamaktadır. Bu yüzden onlara yapacağı seçimlerde daha iyi kılavuzluk etmek gerekiyor. Tekzen çocuk odası modelleri arasında özellikle sade olan mobilya parçaları bu değişim için ideal bir zemin oluşturacaktır. Sade mobilyalar tercih ederek istenilen karakterin stickerları ile bu temayı elde etmek çok daha mantıklı bir seçim olabilir. Özellikle bu şekilde tercih edildiği zaman çocuk o tema ve karakterden sıkıldığı zaman bunlar çıkarılabilir. Bu sayede çok daha pratik bir çözüm elde edilmiş olur.

Masa ve Sandalyelerin Boyutlarına Dikkat
Tekzen çocuk odası modelleri arasında nelerin en çok sevildiği ve tercih edildiğine bakacak olursak genel olarak karşımıza ilk gelen masa ve sandalye modelleri oluyor. Özellikle çocuklar kendi ebatlarına uygun masa ve sandalye bulamadıkları için bu çocuklar için çok cazip oluyor. Kendi başlarına kullanabilecekleri, boylarına uygun olan ve bir büyükten yardım almaksızın oturabilecekleri bir sandalye minikler için cazip bir seçim olacaktır. Normal masa ve sandalyelerin yanı sıra bir de sallanır koltuklar Tekzen modelleri arasında beğenilen bir alternatif. İç yastıklı olan sandalye modeli küçük ebatları ile birlikte çocuklar için çok sevimli ve iyi bir seçenek. Odalarında keyifli vakit geçirmek isteyen miniklere hitap ediyor.

Masa ve sandalyeler ise ister teker teker isterse de set olarak olsun Tekzen modelleri arasında en çok tercih edilen ürünler oluyor. Dilerseniz tek bir masa satın alabileceğiniz gibi dilerseniz dört sandalyeden oluşan bir masa ve sandalye seti satın alabiliyorsunuz. Renkler ise çok cazip. Hem odaya enerji katacak renklere sahip olan masa ve sandalyeler aynı zamanda da çocukların ilgisini çekmek için birebir. Özellikle eğlenceli aktiviteler yapmak için, bazen de yemek yemeleri için çok ideal bir model olmaktadır. Şimdi gelelim Tekzen çocuk odası eşyalarına birkaç örnek vermeye.

Tekzen Desenti Miraz Bebek Odası

Tekzen Desenti Miraz Bebek Odası

Tekzen Desenti Miraz Bebek Odası
İlk olarak karşımıza Tekzen modelleri arasında yer alan bir çocuk odası takımı geliyor. Ancak dikkat edildiği zaman bu hem bir bebek odası hem de çocuk odası olarak kullanılabilir. Beşik ilerleyen zamanlarda yatak olabilme özelliğine sahip olduğu için büyüyen çocuk ile birlikte tekrar bir yatak almaya ihtiyaç duymadan bu beşiği dönüştürerek kullanabilirsiniz. Bu oda takımı hem sade hem de renkli figürler içeren bir temaya sahip. Renkleri itibari ile erkek çocuklar için ideal olacaktır. Üzerinde hayvan figürleri olması dolayısı ile çocukların ilgisini çekecek bir oda takımı. Bu takımdaki parçaları teker teker satın alabileceğiniz gibi isterseniz set olarak da satın alabilirsiniz. Dilerseniz düz ve beyaz olan sade parçalar ile de birlikte kullanabilirsiniz. Bu modelde bol çekmece ve dolap bölümünün bulunması, yatak kısmının alt bölümünün çekmece olarak değerlendirilmiş olması kullanış açısından büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca bu takımı kombin etmeniz de oldukça kolay olacaktır.

Alla Turca Bebek Okyanus Fıtted Çarşaf Seti

Alla Turca Bebek Okyanus Fıtted Çarşaf Seti

Alla Turca Bebek Okyanus Fıtted Çarşaf Seti
Tekzen ürünleri çocuk odası için ideal ürünler sunmaktadır. Ancak sadece mobilya gibi ürünler ile bir odayı dekore etmek elbette ki mümkün değil. Bunun yanında ev tekstil ürünleri de en büyük ihtiyaçlardan bir tanesi. Özellikle nevresimler ve çarşaf setleri de bu kategoride büyük bir ihtiyaç oluyor. Tekzen bu ihtiyacı da kendi içerisinde barındırıyor. Sade isteyenlere sade, detaylı isteyenlere ise temalı ya da renkli pek çok alternatif tekstil ürünü sunuyor. Görselde görmekte olduğunuz çarşaf seti ise sade olanlara bir örnek. Özellikle göz alıcı bir renge sahip olduğu için çocuk odaları için iyi bir seçim olacaktır. Renk erkek çocuklara hitap edecek bir renk. Ancak kombin olarak kullanılacaksa kız çocuk odalarında da tercih edilebilir. Dilerseniz bunu pembe bir nevresim ya da pike ile birlikte de kullanabilirsiniz. Bu şekilde bir kız odası için de farklı bir seçim olacaktır.

Prado Sallanan Çocuk Sandalyesi Sallanan Koltuk Minderli Pembe

Prado Sallanan Çocuk Sandalyesi Sallanan Koltuk Minderli Pembe

Prado Sallanan Çocuk Sandalyesi Sallanan Koltuk Minderli Pembe
Çocuklar da büyükler gibi odalarında şık mobilyalar isterler. Özellikle kız çocuklarının bu konularda daha ilgili ve daha detaycı olduğunu söyleyebiliriz. İşte bu görselde görmüş olduğunuz model de odaları konusunda hassas olan minikler için şık bir detay olacaktır. Gayet hafif bir mobilya malzemesinden üretilmiş olan bu koltuk minikler için bir tehlike oluşturmamaktadır. Beyaz renkteki mobilyasında yer alan pembe çizgiler şık bir detay olmuş. Aynı zamanda içerisinde yer alan pembe yastık bölümü de konforu sağlamak için ideal. Bu model kız çocuk odalarında özellikle pembe ağırlıklı prenses temalı odalarda çok iyi bir seçim olacaktır. Sallanır özelliği olması onu diğer sandalye modellerine göre bir adım öne taşımaktadır. Bu model rengi itibari ile kızlara hitap ediyor olsa da erkek için olan modelleri de var. Yastık ve çizgileri mavi olan modeller de erkekler için tercih edilebilir.

Çocuk Odası Kırmızı Sandalye

Çocuk Odası Kırmızı Sandalye

Çocuk Odası Kırmızı Sandalye
Gelelim şimdi de sabit masa ve sandalye modellerine. Sallanır koltuk daha çok çizgi film izlemek ya da dinlenmek için kullanılabilecek iken aktivite için ihtiyaç olan ise bu tarz bir sandalye olacaktır. Sabit olması daha kullanışlı olabilir. Bu modelde diğer sandalyelerin aksine farklı bir tasarım tercih edilmiş. Ayak yapısının farklı olması sıradan bir sandalye tercih etmek istemeyenler için ideal olacaktır. Bu model diğer masalar ile de kombin edilebilir. Bu şekilde daha farklı bir set elde etmiş olacaksınız. Diğer taraftan bu sandalye rengi itibari ile de avantajlı olacaktır. Kırmızı olması sebebi ile hem kız hem de erkek odalarında rahatlıkla tercih edilebilir. Birçok renk ile birlikte de kombin edilebilme şansı verir.

Sarı Renk Masa Sandalye Seti

Sarı Renk Masa Sandalye Seti

Sarı Renk Masa Sandalye Seti
Eğer büyük bir masa seti isterseniz bu şekilde bir model tercih edebilirsiniz. Bu set Tekzen çocuk mobilyaları arasında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bir masa ve dört adet sandalyeden oluşan bu set çocukların bir araya geldiği zaman rahatlıkla aktivite yapabilmesi, çizim ve boyama yapabilmesi ya da yemek yiyebilmesi için ideal olmaktadır. Set olarak tercih edilmesi ekonomik olarak da bir artı olmaktadır. Bu set birçok farklı renk seçeneği ile satın alınabilir. Bu şekilde sarı renkte tercih edilmesi yine erkek ve kız odalarına da uyum sağlayabilmesi açısından ideal olacaktır.

Mavi Renk Çocuk Masa Seti

Mavi Renk Çocuk Masa Seti

Mavi Renk Çocuk Masa Seti
Son olarak karşımıza yine bir masa ve sandalye seti geliyor. Ancak diğer popüler olan modelden daha farklı bir model görüyoruz. Bu masa sandalye seti sıradan olan modellerden tercih etmek istemeyenler için ideal bir seçim olacaktır. Özellikle masa ve sandalyenin retro bir havada olması sebebi ile daha farklı dekorasyona sahip çocuk odalarında ideal bir seçim olabilir. Modelin sahip olduğu ahşap görüntü sayesinde daha farklı bir havaya sahip olacaktır. Sandalye de bir koltuk görüntüsüne sahip. Bu şekilde ful döşemeli olması daha konforlu ve yumuşak olmasını sağlar. Sadece aktivite olarak değil ilerleyen zamanlarda ders çalışmak için de bu şekilde bir set tercih edilebilir.

Tekzen Çocuk & Bebek Odası Modelleri Fiyatları
Modellerin güncel fiyatlarını görmek ve yeni sezonda çıkacak ürünlerin detaylarını görmek için buraya tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ