Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bugün sizlere 4 ve 5 kapısı bulunan Gardrop Modellerinden örnekler verip bu modelleri hep birlikte inceleyeceğiz. Eğer Tekzen’den alışveriş yapmayı düşünüyorsanız bu haberimize mutlaka göz gezdirin ve alışverişten önce bu modeller hakkında bilgiler edinin. Tekzen mobilya markası uygun ve kaliteli gardrop modelleri ile en çok tercih edilen dekorasyon mağazası. Bir çok çeşitte sunduğu ev dekor ürünleri yanı sıra mobilyaları her tarza hitap etmesi ve fiyatlarının uygun olduğu kadar kaliteli uzun ömürlü ürünler sunması onun popüleritesini arttıran en önemli detaylardan. Çok çeşitte ve oldukça kaliteli ürünleri aynı zamanda yılın trendlerine de hitap ediyor. Tekzen Dört ve Beş Kapılı gardrop modelleri 2017 ‘de ki tasarımları oldukça geniş ve şık çizgilere sahip.Lake beyaz dolapları ile ahşap dolapları da çok rabet görüyor. 600 ile 18000 Tl arasında çok uygun fiyatlarda gardrobları ile sizde yatak odalarınızı daha şık yapabilir ayrıca geniş ve fonksiyonel hacmi ile daha rahat giysilerinizi aksesuarlarınızı yerleştirebilirsiniz.  2017 Tekzen Parlak beyaz kapaklardaki dolapları hem diğer mobilyalarınız ile rahat kombinlenir hemde ferah ve temiz bir görüntü ile yatak odalarınızı daha güzel gösterir.
Tekzen 4 Ve 5 Kapılı Gardrop Modelleri Resim Galerisi


 
 
Üç ve iki farklı bölmeden oluşan Tekzen Dört ve Beş Kapılı Gardrop modelleri iki bölümde askılı, bir bölümde çekmecelik ve bir diğer bölümde aksesuarlarınız için raflar ve büyük bölmeler vardır.  On iki bölmeli  de çekmece seçeneği olan Tekzen dolapları  kravat, takı, süsler, makyaj malzemesi gibi  her şekilde değerlendirebilirsiniz.

Üst kısımda bulunan raflara da dekoratif kutularınızı veya nevresimlerinizi koyabilirsiniz. Ürün yükseklikleri standart olan Tekzen Dört ve Beş Kapılı Dolap modellerinin genişlikleri ve kapak sayısına göre fiyatları farklıdır. Renk çeşitleri ise beyaz ve ahşap ama isterseniz sizde istediğiniz renklerde boyayıp evinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca Tekzen 4 ve B5 Kapılı Dolap modelleri 2 yıl garantilidir.Satın almak için size en yakın mağazasını ziyaret edebilir yada online sitesinden hemen satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ