Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Eğer küçük bir tek eviniz yada tek odalı bir dairede oturuyorsanız sizde evinizi rüya gibi görünen ev dekorasyon stillerinde dekore edebilirsiniz. Hayalinizdeki evi yakalamak için bu  küçük ev dekorasyonların dan fikir alabilirsiniz. Şehir merkezinde tek yatak odası ya da küçük bir daire sahipleri için iyi  hissedebilecekleri kolay dekorasyon stillerini deneyin.

Siz her boyuttaki bir evi büyük tarzı var gibi de gösterebilirsiniz.Bunlar eşyaların fonksiyonel seçimlerine ve sizin yerleştirmenize göre değişebilir. İşte bizim çok beğendiğimiz  yedi güzel tek yatak odalı daire dekorasyonları…

Bal-renkli bir duvar ile sıcak ve kişisel alanlar elde edebilirsiniz.Tüm fazlalıkları bu tür ayrıntıları dolap ve raflar taşımaktadır. Karamel-çizgili döşemeli duvarlar, masal pervaz, dikkatli mobilya seçimleri ve yerleşimleri, tarz ve şık bir odayı gösterir.

Bu mobilyalar evinize gelen misafirleri daha modern karşılar-erkeksi estetik İyi düzenlenmiş, aynı zamanda cana yakın ve tamamen ilham verici.

İlgili; Küçük Genç Odaları için Dekorasyon Fikirleri 2015

Zerafet ve kişiliğinizi ev dekorasyonunuz da sizde yansıtabilirsiniz. Kadınsı ve bohem estetik ile sonuçlanan güzel bir ev dekorasyonu daha.Anlamlı parçalar  ve kişisel sanatın güzel bir karışımını sunuyor.

Gençler için renkli ve şık bir oda dekorasyonu örneği. Şıkayrıntıları, zengin bir renk paleti, kumaş katmanları üzerinde desenler ve göz alıcı sanat seçenekleriyle Eski Hollywood’un havası vardır. Bu stili, bu küçük alana sığdırmayı başarmış, fark ederseniz kaç güzel mobilya parçası var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ