Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Tek kişilik küvetler hızla modern bir banyo için temel parça haline gelmektedir. Çağdaş ya da antika tarzı banyo için güzel bir vurgu merkezi olarak dekoratif ayaklı, klasik küvet modellerini tercih edebilirsiniz.Küvetler banyonuza şık bir dokunuş eklerken aynı zamanda  onların çok yönlü olarak benzersiz banyo tasarımlarına olanak vermektedir.bir bükülme sergilemeye sağlayacaktır. Burada sizlere şık küvetler ile banyo tasarımı için bir kaç öneri paylaştık.

1. Kendi spanızı oluşturun: banyo ortasında müstakil bir küvet olması odaya merkezilik ve huzur hissi verir.  Günlük banyo ile kendi kişisel kaçış alanı için sakin ve şık bir ortam oluşturmak için küvetler harika seçim olabilir.

tek kislik kuvetler ile sik banyolar 2015

tek kislik kuvetler ile sik banyolar 2015

2. odanıza benzersiz odak noktası yapmak:Şık küvet uygulamak için başka bir yol banyoda garip açılarda ayarlayarak küvetinizi yerleştirebilirsiniz. Her ev de olan dikdörtgen şekilleri unutun ve tamamen benzersiz bir görünüm için gidin. Bu sizin ihtiyaçlarınıza ve stilleri uygun kabine yakın bir yerde ve ayna kurulumu ile orantılı alanda olabilir.Başka bir ilginç yolu küvetinizi yatak odanıza monte ettirip kullanmak.

Tek kisilik kuvet modelleri ile banyo tasarimlari 2015

Tek kisilik kuvet modelleri ile banyo tasarimlari 2015

3. Nostalji: Yirminci yüzyılın banyo özelliklerinden biri şık bir küvet oldu. Eğer antik hatta ülke tarzı bir banyotasarımı arıyorsanız,  bağlantısız bir küvet otantik bir görünüm için gitmek için harika bir seçimdir. Eğer gerçekten tam banyo stili yaratmak isterseniz oymalı ve işlemeli ayakları olan  bir dökme demir – gümüş küvet bulabilirsiniz. Çağdaş kültürü taklit eden bir marka yeni bir stil yaratmak için eski ve yeni şeyleri bir arada kullanır ve tasarlar, antik tarzda modern bir banyo dekorasyonu sizde bu şekilde oluşturabilirsiniz.İlgili; Antika küvetler ile en güzel rustik Banyolar 2015
Bunlar banyonuzda yararlanmak için bazı ilginç fikirler olsa da, Modern banyolar ayaklı küvetler ile daha etkili ve kullanışlı olacaktır.

Tek kişilik Küvetleri çekici stillerde banyolara uygulamak için birçok yol vardır.

Tek kisilik kuvet modelleri ile banyo tasarimlari 2015 (19)

Tek kişilik  Küvet ile bu 38 Dayanılmaz Banyo Fikirlerine sizde bir göz atın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ