Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Duvarlara renkler ile açıklama yapmak günümüzde çok trend ve çoğumuz farklı şekillerde duvar dekoru tercih ediyoruz: sulu boya kullanarak duvar dekoru,  yarı-boyalı duvar dekoru , ombre ve diğer yöntemler ile birçok duvar dekorasyonu sizdeevinizde tercih edebilirsiniz.Bugün bu tür yollardan biri için harika duvar dekor örnekleri buldum – suluboya duvarlar.

Suluboya deseni ve renkleri ile böyle bir duvar oluşturmak oldukça kolay ve sadece yapmanız gereken en sevdiğiniz renkleri seçmek ve yaratıcılık açmak, yapacak kişinin profesyonel bir sanatçı olması gerekmez! Herhangi bir desen ve renkleri kullanarak yapacaksınız -İsterseniz duvarlarınızın istediğiniz bir köşesini seçip sadece bir alanı suluboya duvar boyama tekniğini kullanıp büyülü bir alan oluşturabilirsiniz.Her şey sizin hayal gücünüze ve yaratıcılğınıza kalmış! Mesala antreyi suluboya tekniği ile boyayıp gizemli bir evin giriş alanına dönüştürebilirsiniz, yada salonunuzun aynasının arkasında renkli bir vurgu ekleyebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir;

Suluboya desenli kilim ve halı modelleri 2015

27 Ombre Duvar Dekor Fikirleri

Bir suluboya duvarlı yemek odası, yatak odası herhangi bir alan için iyi bir çözüm olduğunu unutmayın, dikkat çekmek ve şık bir dekor elde etmek için bazı cesur renkler seçin!

Sulu boya desenli duvar dekoru

Sulu boya desenli duvar dekoru

Sulu boya desenli duvar boyama fikirleri -galeri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ