Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bu renkli diy şarap şişelerinden büyük bir sanat eseri ya da süper yaratıcı bir ev süsü olabilir.Diy şarap şişelerini boyayarak yapılan vazolar üstündeki etiketleri kaldırarak, beyaz emaye sprey boya, alkol sürtünme, köpük fırçalar, kağıt mendil, 1 su bardağı Kabartma tozu, bir kova sıcak su ile yapabilirsiniz. Başlamak için, ilk önce şişe etiketleri kaldırmanız gerekir. Bu konuda temizlemek için birkaç farklı yol vardır, ama sıcak su ve 1 bardak kabartma tozu bir küvetin içinde şişeleri temizlemek için harikadır. Tamamen su altında bekletin, su ile şişelerin dolduğundan emin olun 30 dakika kadar bekletin.

Şişeler tamamen kuruduktan sonra onra ispirto ile şişeleri aşağı doğru silmek için bez veya kağıt havlu kullaabilirsiniz. Bu sprey boya cam üzerinde boyama yapmanıza daha iyi yardımcı olacaktır. Ayrıca tutkal ile kalan parçaları daha belirgin yapacağız.

Bunlarda ilginizi çekebilir; Şarap şişelerini yeniden kullanmanın 18 Yaratıcı yolu

Sonraki sprey boya ile 5 dakikada şişeyi boyayabilirsiniz.Daha sonra kuruması için bekleyin.Yapışkan ve kağıt mendil kullanarak asimetrik bir şekil oluşturabilirsiniz.Daha sonra kağıt mendilin üstünü boyayın ve diğer şişe kenarlarına desenler yapın.
Aşağıdaki resimlerde şarap şişelerinden diy vazo yapım aşamaları için fikir sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ