Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Eğer yemek masası modelleri 2015  yılının son trendlerini görmek ve ilham alacak tasarımlar arıyorsanız, o zaman bu şık ve gerçekten kaliteli olan yaratıcı yemek masalarından fikir alabilir,  lezzetli yemeklerinizi aileniz ve arkadaşlarınıza bu masalarda sunabilirsiniz.

Bu şirin yemek masaları arasında beyaz ve sade modellerde çekicilik ve bir çok farklı stil dolu tasarımlar bulabilirsiniz.Yemek masası satın almadan önce etrafındaki mobilya renkleri ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.Ama beyaz renk ahşap soğuk mobilyaları bir anda daha modern bir havaya sokmaktadır.Yapmacık ve  soğuk olmaktan uzak bir yemek masası dekorasyonu için  gündelik aile yaşamı tarzından daha modern görünümler sağlayabilirsiniz.Bunun için dekoratif sandalyeler, duvarda sanatsal canlı tablolar ve masa üstünde şık bir avize seçerek yapabilirsiniz.

Bakınız; Yemek odası için 12 modern avizeler 2015

Alışılmadık bir açısal süit dikkat çeken renkler ile anında görsel etki oluşturur.

Özellikle yemek masalarında metalik yemek sandalyeleri beklenmedik bir seçim, ama düzeni  ve geri kalanı yumuşak ahşap tonları, keskin  kenarları ile birlikte daha çağdaş bir görünüm verir.

Yemek masası rengi için yemek sandalyeleri ile zıt renklerde düşünün bu şekilde daha şık bir etki oluşturacaktır.

Ayrıca bir  yemek masası üzerinde toplanan farklı şekilli asılı ışıklar, lambalar  ile bir küme, herhangi bir yemek masası stil düzeninde mükemmel bir odak noktası oluşturur.

Sıkı bir renk kombinasyonu ile tasarlanmış oldukça şık yemek masaları 2015 2016 yılında çok trend.Ayrıca yemek odalarına ve mutfaklara  son derece stilize ve tutarlı bir görünüm sonuçları verir.. Kesinlikle iki-tonlu dengesini seçebilir ve rahatsız etmemek için eşleştirilecek  herhangi bir mutfak aksesuarları veya yemek odası aksesuarları kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ