Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Tüm aile için güzel bir çatı katı olan ev arıyorsak, ilk önce konumuna karar vermekte kesinlikle önemli bir faktördür.Yeşil doğası olan veya deniz manzaralı bir kişisel çatı katı olan evler harika bir seçimdir. Bunun yanı sıra evin bir aile için verimli bir yaşam alanı olması, geniş depolama ve mimari tasarımı da çok önemlidir. Şık ve stil sahibi bu çatı katı dairesinin dekorasyonundan ilham alabilirsiniz.

Bu dairenin merkezinde, doğal ışık yanı sıra özel bir şömine var ve büyük yüksekliği olan bir tavan ile geniş bir oturma odası vardır. Bu evin genel dekorunda parlak bir görünüm oluştururken, tüm ev banyoları dahil gün boyunca ışığı bolca alır. bitişik açık mutfak alanı yemek pişirmek için tasarlanmış ve tüm ihtiyacınız olabilecek aletleri yanı sıra şarap için yüksek kaliteli soğutucuya sahiptir. Mutfak da geniş bir çalışma alanı ve iyi depolama alanında bolca var. Bu oturmak için geniş bir alan ve açık konsepti ile bir aile yaşantısında etkileşim kurmak için harika bir yerdir.

Üst katta bir başka salon ve üç yatak odası evin güzel sessiz bölümünde bulunmaktadır. Ailenin yanlızda uzakta zamanın geri kalanından güzel vakit geçirmek için iyi bir alan sağlıyor.Bu aile için verimli çatı katı tasarım iki büyük dengededir. Evi de geniş gösteren dolap yanı sıra pratik ve ilham verici hem bir konuma yerleştirilmiş çamaşır odası vardır. Bu çok verimli ve bütün aile için bolca depolama alanı sağlar.

Ayrıca bakınız; Beton Ve Ahşap Ayrıntılar ile Modern Çatı Katı Dekorasyonu 2015

İki banyo, düzgünce döşenmiş ve kare bir görünüme sahip duş, küvet ve depolama çözümleri sunmaktadır. Bu birine uyumlu çekici bir şekilde sunan stil ve işlevselliği ile tüm alanı en iyi şekilde kullanılmayı sağlayan bir çatı katı dekorudur. Evin her şeyi dikkatli bir şekilde seçilip yerleştirilmiş. Size ihtiyacınız olduğunda gizlilik sağlamanın yanı sıra rahat ve şık bir evde yaşamak için çok gerekli bir aile evidir.

sik ve stil sahibi cati kati dekorasyonu 2015

sik ve stil sahibi cati kati dekorasyonu 2015

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ