Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Açık plan oturma alanı ile birlikte, özel bir yemek odası fikri çabucak ev iç dekorasyon dünyasında yayılmaya başlıyor.Olası bir ev ofis, oyun odası ,oturma odası, ve özel yemek odası için ‘ekstra oda’ gerçekten nadir hale geldi, bunun için birçok tasarımcı ve ev sahibi hem oturma odası hem yemek odasını aynı alanda kullanmayı tercih ediyor.Bu değişen tasarım trendi muhteşem bir yemek odasını aynı zamanda oturma odasını birlikte  şekillendirmeye yardımcı oluyor, sadece şık ve modern masa sandalyeler ile bile yepyeni bir stil oluşturabilirsiniz ama aynı zamanda tema ve çağdaş bir yaşam alanı tarzında birlikte mutfak ya da yemek odası ile ev ofis alanları birlikte mükemmel uyum sağlıyor .Bugün sizlere 2015 ‘in şık ve modern masa sandalye modellerini ilham almanız için listeledik.

Hem ofis hemde bir yemek odası  oluşturmak isteyenler için ideal küçük yemek alanı ile harika bir stil oluşturabilirsiniz. Bu güzel dönüştürülebilir masa ve sandalyelerden kare veya yuvarlak modellerinden harika bir yemek alanı ile harika bir stil oluşturabilirsiniz.  Masa ve sandalyelerin o zamansız cazibesi odanıza güzel bir dokunuş verirken, aynı zamanda ofis veya diğer oturma alanı olarak da kullanılabiliyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir; Yemek masası ve sandalye modelleri 2015

Minimalist modern masa ve sandalyeler ile yerden tasarruf ederken aynı zamanda zerafeti ile şıklık ekliyor. Muhteşem sağlam ahşap bacaklar ve üstü çağdaş estetiği ile ahşabın sıcaklığını bir araya getiriyor. Şık  üstü ahşap karışımı masalar ve sandalyeler zahmetsiz bir şekilde temaları ve stilleri değişen odalarda uyum sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ