Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

BIR YEMEK ODASI IÇIN KOLAY VE ŞIK NÖTR DEKORASYON FİKİRLERİ

“Biz her zaman yemek odası için en kral renk nedir düşünür ve araştırırız, ama renk paleti içinde tek bir renk düşünmek gerekirse nötr renkler düşünebiliriz. Bir yemek odası dekorasyonunda nötr gitmek için harika bir kaç yol bulabilirsiniz.

1. Gri tonları ile dekore edebilirsiniz
Yemek odası dekorasyonunda seçtiğiniz renklerde gri renkler varsa, aqua, kırmızı, sarı, limon yeşili, mercan hafif bir altın ile sona erebilir.Eklemek istediğiniz “Onlar ile hemen hemen her renk seçip vurgulayıcı gidebilirsiniz. Sen diğer renkler ile gri tonu çok iyi eşleştirebilir taze bir görünüm oluşturabilirsiniz.

2. Nötr Renklerin Kullanılması
Bir yemek masası ve sandalyeler genellikle diğer odalar için mobilya ile karşılaştırıldığında pahalı olabilir, bu yüzden büyük olasılıkla gelecek yıllar için de onlara sahip olacaksınız. vazolar,  yemek tabakları, cam, peçetelik, ve nötr renk aksesuarları düşünün:Nötr renkler de masa sandalyeler ile beyaz aksesuarları eşleştirebilirsiniz. Duvarlar ve zeminler nötr renklerde ise masa ve sandalyelerinizi daha canlı renklerde seçebilirsiniz.

3. Tablo için Ahşap Son düşünün
Nötr renk bir yemek odası dekorasyonu için ahşap tablolar düşünebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ