Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Loft ev dekorunda adeta yaşayan bir ev görebilirsiniz. Sonuçta, evlerin bu tür tonozlu tavan, bol doğal ışık ve sonsuz tasarım olanakları ile çok geniş alanlar yaratabilir. Bu tavan alanlarında en popüler tasarımları görebilirsiniz. Tavan stilleri iddialı ev sıcaklığını ve renkleri ile de endüstriyel unsurları birlikte harika uyumlu görünür. Bu yazımızda en güzel şık 2015 loft ve endüstriyel dekorasyon fikirlerini görebilirsiniz. Kesinlikle bu evlerde büyük boş alanları açmak için dekor fikirleri, sanat, aksesuar, mobilya ve renklerin kullanarak, büyük bir başarı ile dekore edildiğini göreceksiniz

Aşağıdaki loft endüstriyel dekorunda doğal tuğla duvarlar ile lüks ahşap zeminler ve duvarlar harika uyumlu görünüyor.Doğal bir sıcaklık sunarken şık ve lüks bir görünümde oluşturuyor.

Bu endüstriyel ve loft karışımı ev dekorasyonunda sıcak ve misafirperver bir hava hissediyorsunuz; bunun en güzel yanı ise  yumuşak, rahat kanepe ve koltuk seçilmiş olması.

Ahşap kirişler ve güzel parke zeminler ile grafik ağır duvar sanatı gibi bazı eğlenceli unsurlar içererek sıcak bir görünümü tamamlıyor.

ikinci loft dekorasyon resimde ise, daha açık bir tuğla rengi ve açık renk ahşap zeminler ile genel tasarımı çok daha şık ve sofistike bir ev dekoru sunuyor.Renk paleti gri ahşap zeminler, ahşap ile aynı renk beton tavan ve nötr bej kanepe ile çok daha şık bir tarz. Özel siyah ve rafları beyaz mobilya , kendi kişiliğinin eklendiği bir sürü tam ekran kitap kapaklar ve demirden şömine koyarak harika bir stil oluşturulmuş.

Son lresimde ev dekorunda şık bir çatı katı görünümü var, ama hala bazı i endüstriyel loft elemanları içeriyor. .. Aydınlatma şömine için bir devre kartı ve ahşap gibi yüksek tavan ile daha da büyük görünüyor.

Diğer Şık Endüstriyel Loft iç Ev Tasarım Fikirleri ile ilgili görselleri galeriden görebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ