Sevgililer Günü’ne Özel Dekorasyon Önerileri

Sevgililer gününe çok az bir zaman kala sizde evlerinizde güzel bir atmosfer yaratabilirsiniz. Yılın bu en güzel gününde sizi saran heyecanı en iyi şekilde yansıtmak için küçük dokunuşlar ile evlerinizde sevgi dolu anları yaşatabilirsiniz.Bu özel günde neler yapılabilir hep birlikte göz atalım.

sevgililer günü dekorasyon önerileri

Romantizmin En Önemli Silahlarından: Mumlar

Mumlar ev dekorasyonunda en çok kullanılan ve romatikliğin adeta simgesi haline gelmiş aksesuarlardan bir tanesidir. Evinizde yaratacağınız romantik havada kullanmanız gereke mumları evinizin en özel köşelerine koyarak o gecenin daha da anlamlı olmasını sağlayabilirsiniz. Mumları yatak odalarınızda tercih edecekseniz kullandığınız nevresim takımlarına uygun olarak ufak ve küçük kalpli şekillerde olmak üzere kullanabilirsiniz.

2016 sevgililer günü dekorasyon önerileriÇiçeklerle Evinizi Canlandırın

14 Şubat sevgililer günü denilince tabi ki herkesin aklına çiçek ve gül gelmektedir. Bu özel günde sevginizi en iyi şekilde yansıtmak için gülleri kullanabilirsiniz. Evlerinizde bu çiçekleri nasıl kullanacağınıza gelecek olursak evinize varsa eski bir vazoyu alın ve içerisine sevdiğiniz insanın en sevdiği çiçekler ile doldurun.

sevgililer günü dekorasyon önerileri 2016Yatak Odanızda Basit ama Etkili Değişiklikler Yapın

Bu özel gün tabi ki yatak odalarınızda da özel geçmeli bunun için en çok etkili olan ve ilk göze çarpan nevresim takımlarını değiştirerek başlayabilirsiniz. Pembe ve gül kurusu tonlarında bir saten nevresim tercih edebilirsiniz.Sizlerde bu gününüzün çok özel geçmesi için ufak   da olsa bu değişiklikleri yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ