Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Sevgililer gününe çok az kaldığı şu günler’de her iki tarafta da heyecan ve hediye telaşları başlamış durumda. Hediye ve güzel sözler dışında sizlere harika bir önerimiz daha var, sevgililer gününe özel yatak odası dekorasyonu ile eşinizi kendinize bir kez daha aşık edebilir ve bu özel günü harika bir geceye bağlayabilirsiniz. Aslında bu dekorasyonu sadece sevgililer günü dışında yapmanız’da oldukça hoş ve harika bir fikir, fakat 14 şubat sevgililer günü için bu size bir ön taslak olabilir, diğer günler içinde fikirlerinizi daha da canlandırabilirsiniz. Sıradan bir yatak odasını tarzınız ve bir kaç güzel dokunuş tüyoları ile harika romantik bir yatak odasına çevirebilirsiniz.

1. Mumlar ile harika bir oda yaratabilirsiniz. Sevgililer gününün değişmeyen simgesi haline gelen mumların arasından kırmızı renkteki kokulu mumları tercih edebilirsiniz. Özellikle’de yatak odanızda şömine var ise, şöminenizin etrafını sevgililer gününe özel bu harika mumlar ile süsleyebilirsiniz.

2. Romantik ve aşk dolu bir yatak odası dekoru için otomatik aydınlatma sistemleri yerine romantizmi canlandıran gömmeli loş ışıklar kullanarak harika bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

3. Duyguları harekete geçirmek için yatak odanıza görsel olarak gösterdiğiniz çabayı kokular içinde harcamanız da fayda var. Kokulu mumlar ile birlikte egzotik aromalı kokuları da odanızdan eksik etmeyin. Sürekli demode olmuş çiçek ve benzeri kokular yerine tavsiyemiz ilk tanıştığınız günkü kullandığınız parfümü üzerinize uygulamanız. Nostaljik bir canlanma olacağından, romantik bir an kaçınılmaz olacaktır.

4. Son olarak her ne kadar dekorasyonun parçası olmasa da bu güzel geceyi sakin ve romantik bir müzik ile süsleyebilirsiniz. Özellikle de ortak bir şarkınız var ise mutlaka bunu uygulamanız sizin açınızdan faydalı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ