Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Salonda Avize Seçimi

Salonlarımıza avize seçmek, diğer bölümlerin önemli olduğu gibi de dikkat edilmesi gereken bir yerdir. Evimizin salonları aile fertlerinin karşılandığı, gereketiği zaman yılbaşı kutlamaları ve büyük partilerin olduğu bir bölümdür. Gelen misafirleri en güzel salon ve avize ile ağırlamak oldukça keyif verici olacaktır. Avize seçiminde mutlaka dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Bu kuralları sizinle paylaşarak salonunuzu daha şık ve uyumlu bir hal almasına katkıda bulunacağız.

Eviniz büyük olmayıp, salonunuzda küçük ve dar ise avize seçiminizin daha çık kısa ve geniş olmasını tavsiye ediyoruz. Aksi durumda daha büyük ve uzun bir avize seçiminde salonunuzu daha basık, dar ve karanlık bir hale getirmiş olacaksınız. Avize renk seçiminizin daha çok tavan rengi veya duvar renkleriniz ile aynı renkte olmasını öneriyoruz. Halılarınız ile de uyumlu olması durumunda salonunuza farklı bir ambians katmış olursunuz.

Birçok avize modelleri mevcut olup en çok salonunuza uyan avizeyi seçmek pekte zor olmayacak. Eğer ki mobilyalarınız klasik ise, klasik bir avize ilede bu uyumu yakalamanızda fayda vardır. Salonunuzda fazla avize ve estetik bir görünüm elde etmek isterseniz, eski tip yuvarlak ve kristal taşlara sahip avizeleri kullanmanız evinize ve salonunuza farklı bir hava katacaktır.

Ağırlamış olduğunuz misafirlerinizin ardınızdan salon ve avizesi olarak duyumlar almak istiyorsanız , avize seçiminde ince eleyip sık dokumanız gerektiğini unutmayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ