Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyon alanlarının göz önünde bulunan ve en ilgi çekici bölümleri içerisinde yer alan salon dekorasyonu mobilyalardan halıya, aksesuarlardan salon perde modelleri üzerine kadar tüm içeriklerinin birbirine uyum sağlaması oldukça önemli bir dekorasyon işlemidir. Salon için temin edeceğiniz mobilyalar, perdeler, halılar ve hatta aksesuarları tam bir bütün konseptte temin etmelisiniz. Aksi takdirde dağınık ve kalabalık bir görünüme neden olabilmektedir. Salon dekorasyonunun tamamlayıcı unsuru olan salon perde modelleri 2016 yılında da birbirinden şık ve modern perde çeşitleri ile evini yenilemek isteyenlerin tercihi olmakta.

Salon perde seçimi üzerine yapacağınız tercih içerisinde mutlaka perdeliğin boyutu ve aynı zaman’da güneş alıp almadığını dikkate almalısınız. Stor, boncuklu, zebra ve desenli modelleri ile evlerin daha modern ve şık bir görünüme kavuşmasını sağlayan en yeni salon perde modelleri içerisinden sizlerde zevkiniz doğrultusunda seçim yaparak salonunuza farklı bir ambiyans sergileyebilirsiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz yeni sezon salon perdeleri ile ilgili en güzel görselleri hemen aşağıda bulunan galeri bölümümüzde bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ