Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Salonlarda koltukların önüne koyulan orta sehpalar kimi zaman salon takımlarının bir parçası olarak satılırken, kimi zamanda ayrıca alınabilen bir mobilyadır. Pek önemli bir mobilya olarak düşünülmese de birçok açıdan işlevsel bir ürün olan orta sehpa seçimi salon büyüklüğüne göre ayarlanmalıdır. Orta sehpa ne geçişi daraltacak kadar büyük olmalı, ne de oturanlardan uzakta kalacak kadar küçük satın alınmalıdır. Bu püf noktasına dikkat edildiği takdirde evinize uygun ebatlarda bir orta sehpaya sahip olabilirsiniz.

Salon Orta Sehpa Modelleri

Salon orta sehpa modelleri birçok farklı renk ve modelde olabilen ürünlerdir. Ancak salon orta sehpaları alınırken, salon takımına uygun bir ürünün seçilmesi önem taşımaktadır. Salon takımınız eğer modernse, modern bir orta sehpa, eğer klasikse, klasik bir orta sehpa seçmeniz yerinde olacaktır.

Vintage, rustik gibi değişik salonlarda da yine bu dekorasyonlara uygun orta sehpa seçmek önemlidir. orta sehpalar, kare, yuvarlak, dikdörtgen gibi şekillerde olabilirler. Bunun yanında orta sehpalar lake, ahşap gibi ürünlerin yanında cam veya metal gibi ürünlerden de seçilebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ