Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Rustik dekorasyonlar son dönemlerin en moda olan dekorasyonları arasında yer almaktadır. Apartman dairelerinden sıkılan insanlar, doğala ve eskiye özlem duymaya başladıklarından, evlerinde uyguladıkları rustik dekorasyonlarla bu özlemlerini bir nebze olsun giderebilmenin yollarını aramaktadırlar. Birçok konsept mağaza da evinizi rustik olarak dekore edebileceğiniz ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

RUSTİK SALON DEKORASYONU

Rustik salon dekorasyonu yapmak için olabildiğince doğal, az işlenmiş ve eski gibi görünen ürünleri tercih etmelisiniz. Duvarlara taş görünümü veren kaplama malzemeleri kullanabileceğiniz gibi, ahşap ürünlerle, keten mobilyalara ağırlık vermeniz gerekmektedir. Eski şatoların görüntüsünü yansıtacak olan rustik dekorasyonlarda aslında kocaman pencereler kullanılırken, sizin pencerelerinizi büyütme şansınız yoksa, eski görünümlü kadife veya keten kumaşlardan yere kadar uzanan perdeler seçebilirsiniz.

Rustik salon tasarlamak için antikacıları dolaşabileceğiniz gibi ikinci el eşya kullanmayı sevmiyorsanız, eskitilmiş görünüme sahip ürünleri tercihe edebilirsiniz. Hafif rengi kaçmış halılar, tavanda ve kolonlarda ahşap parçalar, taş ve sıvalı bırakılmış görüntüler rustik dekorasyonun olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Kusursuz bir görünümden uzak olan bu dekorasyonda eskiye özlem duyanları memnun edecek pek çok obje ve mobilya bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ