Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Kız çocukları için romantik ve rustik dekorasyon fikirlerine sizde bayılacaksınız. Bu kız odaları şık ve romantik modelleri ile en popüler tasarımlar. Rustik mobilyalar ve dokular,  renkler bir kız odası için çok romantik, kadınsı ve eğlenceli düzeyde. Rustik dekor doğal malzemeler, el yapımı şeyler ve sanat isteyenler için idealdir. Eğer romantik bir dekor arıyorsanız da mükemmel bir seçim. Bu 17 Rustik Romantik Kız Odası Fikirler ine aşağıdaki galerimiz den sizde bir göz atın.

Rustik ve Romantik kız yatak odası dekoru, onun parlak renkli ve güzel el oyması mobilyalar ile daha şık görünür, çünkü buz kız yatak odalarının çok huzurlu ve romantik bir havası vardır.

El-oymalar bu oda modellerinin benzersiz karakterini oluşturuyor ve ahşap küçük düzensizlikler odaya hareket ekliyor. Doğal malzemelerin kullanımı ile yapılan sağlıklı ve sıcak bir huzur veren odalar.
Kız odalarında dolapların pratik düzeni size ihtiyacınız olan her şeyi saklamak için bol bol yer verir.. Odanın yuvarlak tasarım olması emniyet ve güvenlik duygusu verecektir.

Parlak renkleri bu rustik kız oda dekorlarına dahil etmek  daha kolaydır.Ayrıca Bakınız; Şık ve modern kız odası yatak fikirleri 2015

Rustik ve romantik kız odası mobilyaları ;  kaliteli işçilik ve klasik tarza odaklanarak oluşturulur.Küçük bir kızın yatak odasına veya misafir odasına el boyama çiçek üzüm ile yatağa botanik güzellik ekleyebilirsiniz . Pembe çiçekler ve yeşil yapraklar, oyma ve bir keten kaplama güzel bit kavisli başlık çekicilik ve kadınlık ile dekorasyonu tamamlar.

Bu zarif görkemli kız çocuk yatak odası modelleri ayrıca vintage zarafeti ile çılgın bir odaya da dönüştürebilir. Bu görkemli yatak titizlikle katı ahşap ile yapılmış ve buna benzersiz bir görünüm katmak için, renk seçenekleriyle güzel bir görünüm verilmiş. Bu gül rengi  süslenmiş ahşap mobilyalar kızların en çok sevdiği tarzlardan.

gizli yatak bolmeli kiz odasi yatak modelleri 2015

gizli yatak bolmeli kiz odasi yatak modelleri 2015

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ