Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Rustik dekorasyonlar son dönemlerin en moda olan ve hemen herkesin evinde en az bir ürünle temsil edilen mobilyalardır. Doğala dönüşün sembolü olan rustik tasarımlar, doğal kumaşların, ahşap ve taş ürünlerin kullanıldığı tasarımlardır. Rustik perde modelleri de evlerde son dönemlerde tercih edilen eski moda tasarımlar olmakla birlikte modern ve trend kabul edilen ürünlerdir.

RUSTİK PERDE MODELLERİ

Rustik perde modelleri seçerken dikkat edilecek unsur, evinizi tamamen rustik bir dekorasyonla mı döşeyeceğiniz, yoksa modern bir ev dekorasyonuna rustik perdeleri mi kombinleyeceğiniz olmaktadır. Eğer rustik dekorasyonunuzun parçası olacak rustik perde modelleri seçecekseniz, rengi solmuş, kadife veya keten kumaştan, yere kadar uzanan ve ahşap kornişlerle kullanılan perdeleri tercih etmelisiniz.

Eğer rustik perdeleri modern bir tasarıma kombinleyecekseniz, o zaman rustik perdenin olmazsa olmazı ahşap kornişleri kullanmanız yeterli olacaktır. Rustik perdeler genellikle yere kadar uzanan ve perde topuzu kullanılan ürünlerdir. Ancak bazı modern tasarımlarda tahta kornişler kullanılmakla birlikte kısa perdeler de tercih edilerek modern bir rustik anlayış benimsenmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ