Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Retro mutfak dekorasyonlarında gül-renkli pembe retro bir mutfak, pastel mavi, kırmıızı ve yeşil olmak üzere, vintage mutfak aletleri ile birlikte dekore edilebilir.

Pastel pembe retro mutfak düşünün
Bu bir pembe retro fırın, retro buzdolabi veya eski mutfak dolaplarını pastel pembeye boyayarak da olabilir.

Bu fotoğrafta: klasik dama tahtası deseni olan  hazırlık yeri ve muşamba yer karoları ile  paslanmaz çelik ada: Anahtar ayrıntıları bu mutfak için reyro detayları sunan bir avantaj.

Retro Fırınlar

Antik eşyaların satıldığı yerlerde retro fırınları ve dolapları satın alabilirsiniz.Sadece biraz araştırma yapmalısınız

Parlak retro mutfak fikirleri: küçük mutfak aletleri belirli bir renk ile seçilebilir, önemli olan mutfak rengiyle uyumlu olması.

Kırmızı ve beyaz, retro mutfak
Eğer renk konusunda karar veremiyorsanız  kiraz kırmızı buzdolabı-dondurucu ve ekoseli kırmızı masa örtüsü oldukça eğlenceli olabilir, retro bir görünüm için renkli mutfak aksesuarları da ekleyin.

Zengin kırmızılar ve sarılar su yeşili dolap kontrast, retro mutfak 

Çıplak tuğla duvarlar yeni tuğla kırmızı zemin ve koyu turuncu-kırmızı tava bu mutfak için başlangıç ​​noktasıdır. Havlu rengi gibi sandalyeler, çiçek ve ayrıntıları ile sarı ipuçları canlı görünüm getiriyor ve bunu maksimum etki veren şaşırtıcı renk enjeksiyonu ise harika mavi-yeşil renk, mükemmel kırmızılar mutfağın sıcaklığını tamamlar.

Ahşap tezgah, kaba tuğla duvarlar ve yemek alanında  doğal seçim. Yeşil mutfak dolapları ve neşeli çizgili masa örtüsü gibi dokunuşlar bu mutfak için  retro ipuçlarını veriyor. Her şey paslanmaz çelik ve krom basit tutulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ