Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yastıklar senin ev dekorasyonuna renk eklemek için en kolay yollardan biridir. Oturma odasında bir değişiklik yapmak için, renkli koltuk minderleri, renkli koltuk yastıkları kullanılabilir.

Renkli yastıklar ile oturma odası koltuk dekorasyonu

Beyaz, gri, bej veya çikolata bir nötr kanepe için renkli yastık modellerinin kullaımı çok yönlüdür ve herhangi yastıkları renkli ipler ile işleyerek de  renkli ve desenli yastıkları ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz.İster yatak odasında yatak dekorunda, ister oturma odasında koltuk üstlerinde, veya balkon ve terasta kullandığınız koltuk ve mobilyalar üstünde renkli minder yastıklar harika bir görünüm kazandırır.

Stil ipucu: Güzel bir koleksiyon tutmak için örneğin, bitkiler ve çiçekler ile uyumlu bir tema seçin ve yastık desenlerinde ve renklerinde o renkleri seçin.

Bu herkes için olmayabilir, ama bir nötr kanepe yaklaşık olarak çok yönlü olarak dekore edilebilir – özellikle küçük bir alanda ve çok daha neşeli gösterebilirsiniz. Eğer kanepe renginde seçim yaparsanız, sağlam bir tondan ziyade çok yönlü kullanabileceğiniz diğer renkler ile kombine edebileceğiniz için bir model ile renk seçin.

Ayrıca bakınız; 10 DIY Patchwork Tabureler Ve Kolayca yapılabilir Sandalyeler
Kilim desenleri ve renkleri ile uyumlu minder ve yastık desenleri renkleri seçerek ede şık bir kombinasyon yakalayabilirsiniz.Örneğin, patchwork Kilim ve Yastıklar birlikte ev dekorasyonuna yeni ve canlı bir hayat verir.

Yatak odasında renkli yastık ve minderler ile daha şık yatak dekorasyonu yapabilirsiniz.

Yeni bir yatak almak için piyasada iseniz, desenli ve renkli döşemeli yatak başlığı ile uyumlu renklerde yastıklar düşünün.Bu parça odasınızın odak noktası olacak – Acele etmeyin ve gerçekten seveceğiniz bir kumaş seçin.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
BİR YORUM YAZ